Březen 2012

Budeme absolutně nejnormálnější

31. března 2012 v 21:37 | Kruťáci na scéně |  Zápisky & kecy 2012
Článek by Kristuš

Taky už vás tak strašně nudí ten design? Co máte z toho, mě taky. Tento březen byl měsíc s nejméně články. Bohužel se setkáme až v dubnu a to tady bude teprve článků. A taky konečně změním ten zimní design :D . Až přijedou kluci, nebudu je hortit nějákejma nápadama na filmy apod. Ani žádný nemám, prostě budeme fotit, natáčet úplně jako normální retardi. Nic se teda nebude na naší tvorbě měnit. Jen si prostě nebudeme hrát na herce a já na herečku a hodíme sem fotky z toho, jak probíhal náš den. Prostě normálka no. Všechna slova související s normální pro nás jsou šílený, jasný? :D Takže, v dubnu to všechno přijde. Budeme prostě "normální" a zatím nečekejte nějáký film. Jen nová videa (o ničem) a nové fotky - snad profesionálnější ;D ááá novej design. Mějte se šmudlící!! ... mimochodem, už nebudu cenzurovat videa, prostě sme sprostí a drzí, no a co?!! :D Jinak jako, já furt nemám sestříhaný díly, co sme natáčeli v létě?!!! :DDDDDDDD

Včerejší narozeniny ;)

23. března 2012 v 16:51 | Kruťáci na scéně |  Zápisky & kecy 2012
Včera, 22. března je to přesně 14 let, kdy jsem se narodila. Volala jsem si i s Vojtem tipu:

Vojta: Čau, tak všechno nejlepší
Já: Jo, díky
....... ticho
Vojta: Tobě je 14?
Já: Jojo
..... ticho

A to semnou chtěli hrozně moc mluvit :DDDDDDDDD Potom to převzala teta, prostě výřečnost no :DD Ták, to by bylo asi všechno. Včerejšek byl hodně fajn ;)

Ouu, né moc pěkná fotka, taková trhlá no :DD >

Coming Soon

21. března 2012 v 16:15 | Kruťáci na scéně |  Novinky a zprávy
Po opravdu dlouhé době sem zase něco píšu. Vojťas s Matmutem dojedou až v dubnu. Opravdu nevím, co bych sem měla psát ;/ Ale v dubnu se to snad změní. Jak vydíte, ani ten design se nezměnil, ale to udělám až z nových fotek :) Jinak, dozvěděla jsem se, že Vojťas měl hřebík v noze, takže = šikulku :D Jakmile přijedou, určitě něco natočíme a nafotíme. Mějte se :)

Březen, žeby?

1. března 2012 v 18:00 | Kruťáci na scéně |  Novinky a zprávy
Áno, po opravdu delší době zde píšu. Bohužel, vysvětlení máte tady. Nemám tušení, kdy kluci přijedou, snad brzo, aby to tady alespoň trochu oživlo. Nevím, jak je možný, že sem ještě někdy někdo zajde, ale snad se to tady dá brzo do pohody. Nemám teď na blog náladu, snad mi rozumíte.

Jsem ráda, že je tady březen. Konečně bude teplo, snad. Aspoń zmizí ten sníh. Snad nebude dlouho trvat a konečně změním ten design, kterej tu sídlí už od prostředka prosince, ale nebudu nic skrývat, asi to bude rekord, že tu vydržel něco přes dva měsíce. Asi vše, mějte se :)