Únor 2012

Opravdu není čas ...

18. února 2012 v 10:10 | Kruťáci na scéně |  Zápisky & kecy 2012
Budu omívat stále ty stejné výmluvy. Teda, nejsou to výmluvy, ale prostě se musím teď učit. Snažím se o co nejlepší známky a celkem mi to jde. Nemám čas chodit ani ven, jen o víkendu, jenže stejně to počasí tomu nedává fajn naladění, takže se omlouvám, že tu nic nepřibývá. Brzo snad přibude, ale teď to prostě nejde. Až bude větší teplo, přijedou kluci a o to míň bude času něco přidat, protože budu častěji chodit ven ... No, tedy, mějte se, příště :)
Úžasný zážitky z léta 2011 :)

15 000

10. února 2012 v 15:13 | Kruťáci na scéně |  Novinky a zprávy
Už sem myslela, že se toho ani nedočkám. Konečně máme na tom zasraným počítadle 15000, ale je jasný, že to pro některé z vás je úplné minimum. Bohužel, dnes prorazit s něčím takovým, jako jsou kraviny natočené na videu je celkem těžké, tak se nedivte :D Ale tolik úsilí nám to dalo. Tak ať už tam máme 16000 :)

Nové ikonky

8. února 2012 v 9:04 | Kruťáci na scéně |  Novinky a zprávy
Přidali jsme nové ikonky. Docela jednoduché, ale hlavně že nějáké. Pokud by jste byly tak hodní a jednu z ikonek vložili na web, pokud nás informujete, mohli by jsme i tu vaši dát na náš :) Prohlédnout všechny ikonky!

Tři nové:

Hudba

7. února 2012 v 11:53 | Kruťáci na scéně
1.Soundtracky { K filmům, naše tvorba }
2.Krátké ukázky { Co můžete očekávat }
3.Music Videos { Hudební videa }
4.Our Songs { Naše "písničky" }
________________________________________________

1. verze nahrávky: Aliens Attacking k soundtracku filmu P.S.E

7. února 2012 v 11:46 | Kruťáci na scéně
Zdravím vás! Snažím se využít volného času a jak jsem nedávno psala, že budeme mít vlastní hudbu, ani né během tří minut jsem nahrála úplně jednoduchou "skladbičku". Bez not, prostě jsem hrála, tak jak jsem to cítila. Nějáká taková bude i v soundtracku k nejnovějšímu filmu Paranormality Secret Empire. Nahrávka je dost nekvalitní, ale do budoucna se to pokusím spravit.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Název nahrávky: Aliens Attacking {mimozemšťané útočí }
K filmu: Paranormality Secret Empire
Délka: 1:28
Stvořila: Kristuš


Už je na světě název nového filmu + new info!!

6. února 2012 v 13:19 | Kruťáci na scéně |  Novinky a zprávy
Dneska se ve mě probudila nálada napsat konečně nějákej scénář. Zatím mám pouze název, ale alespoň vím, o čem to bude :DD a ještě teda žánr, což je u mě docela krok dopředu, protože si ani neumíte představit, jak dlouho jsem nepsala scénáře. Chci, aby to bylo legendární!! :D Dám si na tom záležet :) Kluci přijedou, až bude větší teplo... No, co teda ten název?

Jednou takhle v podvečer - Léto 2010

6. února 2012 v 9:46 | Kruťáci na scéně |  Naše fotky
Informace o této fotce mi ukazují 22. sprna, v jeden podvečer, když jsme hráli asi nějákou míčovou hru nebo prostě jen tak blbli. Je to rok a něco starý, takže se mi vybaví fakt fajn vzpomínky :) Už aby bylo zase léto :) Tentokrát bez nás ;)

Počet fotek: 2


Naše vybavení

4. února 2012 v 9:05 | Kruťáci na scéně
• Tady vám představíme to, čím natáčíme nebo fotíme. Jde i o již nepoužívanou, ale pořád bude ji sem budeme řadit :)

Foťák CASIO Exilim ZOOM EX-Z19, možná trochu lepší - 2009 až 2010

Tento foťák jsem dostala někdy k Vánocům, myslím, že to byl rok 2008. Všechno začalo o rok později. Takže tento úžasný výtvor vlastně všechno začal. Dobře fotil a u natáčení taktéž. Ozvučení měl úžasný. Prostě perfektní :)

Ukázka:


Kamera JVC GC-FM1V Piscio - 2010 až doteď

Tak tento ... řekla bych zázrak, ale zas tak horký to nebude. Svůj minulý foťák jsem měla pořád rozbitý a letní příjezd už se blížil. Tak co teď? Měla jsem našetřený, tak jsme zajeli do Prostějova a hurá pro kameru. Vybrali jsme, až na tu smůlu, že byla růžová. To je první věc, co mě na ní tíží, ale dobrá, nebudeme to přehánět. Tou druhou věcí je to, že na focení je to totální šunt, ale kamera je od natáčení, takže je to neopravněný stěžování :D :) Ozvučení - ehm, docela vopruz, ale dá se to přežít :) ...

Ukázka:

Foťák Olympus

Bohužel vám nemůžu ukázat o jaký křáp se to vlastně jedná. Není náš, je strejdy a my ho používáme pro focení photoshootů a různých dalších fotek. Takže v krajních případech :) Na natáčení je to faktis shit! :D :)

Na rybasu

4. února 2012 v 7:57 | Kruťáci na scéně |  Naše fotky
Já, Kristuš jsem si byla zabruslit s kámoškama. Je to z úterý. Popravdě, já na tom moc neumím, teprv se to učím, tak jsem ráda, že se na tom udržím ;D Dávám je do soukromých, protože podle kvality a úžasných tlemů to tak vypadá :DD Dám sem jen ty, kde jsem sama, radši :D :) Jsou z mího """kvalitního""" mobilu :DD

Počet fotek: 8