Layouty, co tu byly za...??

12. listopadu 2011 v 16:05 | Kruťáci na scéně |  My & blog
No, je to už sakra nějákej pátek, co jsme tu naposledy zapisovali změněné designy za poslední dobu. Už ani nevím, kdy jsme psali o layoutech naposled. Tak se vrátíme do minulosti a tady jsou všechny designy, co tu byly od tohoto posledního designu.


...Jak bude vypadat letní comeback
Řekněme, že tento design se nám docela povedl. Chtěli jsme prostě ukázat, kdo jsme a taky ukázat alespoň z části letní comeback ;) Vydržel tu docela dlouho :)

WTF??
Popravdě se mi tento design nemůže nějak vybavit. Možná, že tu byl jen velice krátkou dobu, ale stejně ho sem dám :)
Videoodpovědi
Fotky na tomto designu jsou z videoodpovědí. Líbílo se mi tam hodně to prostředí, tak jsem ty fotky prostě musela mít. Celkově se mi design líbil ;)

JSME ZPĚT!!!
Tento design je začátkem velkého letního comebacku. Mě osobně se hodně líbil, ale byl hrozně velkejch rozměrů a to by některým návštěvníkům nemuselo vyhovovat, tak jsem ho potom změnila, ale garficky se mi líbí, co vám?... taky mi dal hodně práce :DD

MY, MY A JENOM MY!!
Tak tady tento design se mi sakra líbil. Nevím proč. Byl jednoduchý a pěkně nás znázorňoval. Vydržel tu, hádám něco málo přes měsíc ;)
První podzim

První podzimní design. Tentorkát jsem si dala záležet a vzniklo z toho něco hodně přeplácaného. Menu bylo dost nepřehledné, ale přesto jsem s ním byla spokojená :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama