Taky jsme natáčeli

27. června 2011 v 14:07 | Kruťáci na scéně |  Zápisky & kecy 2011
Serialy, s těma jsme kdysi naši filmovou "slávu" začínali. V tomto článku na téma týdne se chci právě zaměřit na ty naše "boží" seroše. Myslím tím naše amatérské serialy.

Začínali jsme s tím narosto a brutálně hrozným serialem Fízlové prohrají, ale vyhrají. Nevíme, proč tak tupej název. Asi to bude tou naší tupostí. Naštěstí jsme ho po jedenáctém díle díkibohu ukončili. Začátky jsou hold těžký. Na ukázku bych vám rádi představili naši znělku, tu nejpovedenější. Jestli se chcete na tuto katastrofu podívat i v dílech, hledejte v menu, snad se dohledáte. Teď ta...znělka! :D Takový ještě menší skřetíci, je to pytlovina, ale to vůbec nevadí :D :D Je to ještě vytvořený ve Windows Movie Maker, de to vidět :D

Dále je tady serial Vojáci v akci. Je tam jisté zlepšení, ale pořád je to úplná kokotina. No, což, hlavně že nás to bavilo, protože kdyby nás to nebavilo, vypadalo by to ještě hůř. Dám vám sem zase jen znělku, pokud se chcete podívat i na díly, hledejte zase v menu. Taktéž ve WMV, zase to de sakriš poznat! :D :D

A jako poslední serial a také film, který jsme doposud natočili jsou Kruťáci na scéně. Je asi jako jedinej povedenej, ale bohužel jsme dlouho žádnej novej díl nenatočili. Snad se spokojíte s těma dvouma. Zase jenom znělka. Díly >> Menu ;) Už je to vytvořený ve VideoPad Video Editor, můj současnej prográmek :D Ale stále sním o těch jako je třeba...zrovna nevím přesnej název, ale to neřešte, teď ta znělka :)


Natáčet serialy je fakt sranda a lehce vás to zabaví. Jestli filmy nebo serialy, je to vlastně jedno. Každou vteřinu natočenou na kameru/foťák vytváříte svou vlastní fantazii. Konečně začnete tvořit svoji širokou představivost a můžete ji ukázat druhým. Pokud by vás tento nápad chytl, určitě nám napište a my se směle podíváme. Víme o čem mluvíme. Natáčet amatérské filmy vám otevře bránu do světa fantazie. I když zrovna nevtisknete do kamery/foťáku všechno, tak ukážete alespoň trochu, s čím jste se chtěli pochlubit ;)

Kruťáci - 2009 / 2011
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Klikni

O.k.

Komentáře

1 paradigma paradigma | Web | 27. června 2011 v 14:30 | Reagovat

Baví mě číst o tom, jak mladí lidé tvoří. Jsem rád, že vás "filmování" baví a držte se toho. Jednou určitě něco dokážete!

2 paradigma paradigma | Web | 27. června 2011 v 14:31 | Reagovat

a vůbec máte celkově hezký blog. držím palce. točte točte točte a dále nás překvapujte ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama