Plán na "LETNÍ COMEBACK"

15. května 2011 v 9:05 | Kruťáci na scéně |  Novinky a zprávy

Už jsem si asi tak něja rozmyslela, co budem natáčet v létě nebo možná i nějákej víkend, ale nedávám tomu moc šancí. V létě hodláme připravit takový velký návrat kruťáků, prostě těch starejch fízlů. Mělo by to být trochu něco jiného než jak to bývalo. Řeknu vám k tomu jedinou větu, která se stane asi mottem tohoto projektu: Nebudeme ani trochu milí! Já přesně nevím, co tím je myšleno, ale něco určitě :D . Tady vám udělám seznam, co by jsme měli natočit, nafotit apod.

FÍZLOVSKEJ PROJECT!!

Vo co go? Jeden velkej, nudnej projekt o tom, co jsme zač, co jsme udělali, možná i nezveřejněná videa. Komentování naší tvorby, proč zrovna to a to, prostě celej dokument o nás a našem životě! Nazveme ho...Fízlovskej project!!

DROGOVÝ VRAH 2: KRVAVÁ POMSTA

Pokračování prvních dílů se nikdy nevyvede, ale tentorkát se budeme snažit i když, kdoví co z tohoto mišmašu vlastně vznikne. Nikdy z první části neměla vzniknout komedie, udělali jste si ji sami, což nám jako fakt nevadí :D

Tohle je už starší trailer na to, co jsme měli ještě dřív natočit. Tak jako není tak starej, ale nejmladší taky není :D Rozhodně se pokusíme natočit Drogovýho vraha, ale Samara už asi nepude. Už jednou jsme se o pokračování pokusili, ale prostě legendární první díl už pokračování nemá :D

LETNÍ PHOTOSHOOTY

Rozhodně čekejte "tunu" fotek s letní tématikou. Budeme se prostě snažit o povedenější a kvalitnější fotky :D Snad se máte těšit na opravdový Photoshooty :)

To je prozatím vše, další info vám sem dám snad brzo, jen až mě něco napadne :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama