Květen 2011

> Klub bláznů - BPŠ!: Seznam členů

21. května 2011 v 9:09 | Kruťáci na scéně

Seznam těch super lidiček ;)

1. Mia
Věk - 14 let
Volnej čas - ,,chechtám se jak debil sem venku nebo na blogu"
Kobylování - 24h denně.. :-D :-D :-D

2. .........

O KLUBU - PŘIHLÁŠKA - SLOVNÍČEK


> Klub bláznů - BPŠ!: Přihláška

21. května 2011 v 8:48 | Kruťáci na scéně
Povinný

Přihláška:
1. Přezdívka
2. Adresa na blog
3. E-mail
4. Věk
5. Co rád podnikneš ve volným čase?
6. Jak často se směješ?

Přihlášku odešlete do komentů ;)

SEZNAM ČLENŮ - SLOVNÍČEK - O KLUBU


> Klub bláznů - BPŠ!: Slovníček

21. května 2011 v 8:42 | Kruťáci na scéně
Slovníček, kterej vám pomůže se v tomto klubu orientovat.

BPŠ - Název pro náš klub! Blázni, psychopati a šílenci
Prčanda - Sranda, zábava
Kobylování - Řechtání, smích, smání
Tuháči - Ti, co se neumí smát, bavit a jen se nudí

O KLUBU - PŘIHLÁŠKA - SEZNAM ČLENŮ

Postupem času další přidáme :)

> Klub bláznů - BPŠ!: O klubu

21. května 2011 v 8:29 | Kruťáci na scéně

Co je tento klub zač? Kdo se tam objevuje? Co to přináší?

Jedná se o klub, kde se vyskytují jen lidé, co si umí pořádně užívat života! Rádi se baví, blbnou a je jim úplně jedno, co si o nich ostatní budou myslet. Tento klub ti pomůže se zviditelnit a ukázat ostatním, že bejt bláznem je lepší než si ostatní myslí. Časem i nějáká menší soutěž. Každý měsíc by jste na e-mail měli dostávat náhrn zábavy (Videa, obrázky a to všechno prčovní). Pokud tam chcete bejt taky a splňujete tři body pro tento klub, hurá na...

PŘIHLÁŠKA - SEZNAM ČLENŮ - SLOVNÍČEK


Blog prostě o nás!

21. května 2011 v 8:17 | Kruťáci na scéně |  Novinky a zprávy
Takže, už jsem se rozhodla, jak to tady bude dál pokračovat. Pořád sem budem dávat ty nejnudnější videa, protože to k našemu blogu už od počátku patří! Ale popřemýšlím ještě o Deníku z Wap, keterej by taky určitě nebyl k zahození. Bude tady takovej náhrn fotek, že se z toho možná pose_ete, ale možná je všechno =D. Fotky prostě všeho druhu, sami uvidíte :) . Už asi žádný filmy, ale nikdy neříkej nikdy =D. Možná, že při megamasakrovské nudě něco natočíme, ale nedáváme tomu moc šancí ;) Zkrátka menší shrnutí:

Nudný videa natočený neúmyslně, náhrn všech fotek co najdem, možná Deník z WAP ;D

Kruťáci 2009 - 2011

YEAH! Novej layout nastaven!

15. května 2011 v 12:09 | Kruťáci na scéně |  Novinky a zprávy
Zdravím lidi, dneska už podruhý! Po dlouhém nastavování je novej lay v plné parádě. Já osobně jsem spokojená :) Snad jste taky spokojení a vyznáte se tady i když, je to tady docela nepřehledný, ale přežit se to dá. Možná, že už vám dochází, jaký to bude v létě...bude to prostě krutý! :D Nechápu, ale to máte jedno. Teď se du koukat ma Disaster movie, taková kravinka :D ...jináč, fakt blbý počasí :/

Plán na "LETNÍ COMEBACK"

15. května 2011 v 9:05 | Kruťáci na scéně |  Novinky a zprávy

Už jsem si asi tak něja rozmyslela, co budem natáčet v létě nebo možná i nějákej víkend, ale nedávám tomu moc šancí. V létě hodláme připravit takový velký návrat kruťáků, prostě těch starejch fízlů. Mělo by to být trochu něco jiného než jak to bývalo. Řeknu vám k tomu jedinou větu, která se stane asi mottem tohoto projektu: Nebudeme ani trochu milí! Já přesně nevím, co tím je myšleno, ale něco určitě :D . Tady vám udělám seznam, co by jsme měli natočit, nafotit apod.

Layouty za poslední tři měsíce

14. května 2011 v 7:28 | Kruťáci na scéně |  My & blog
Je na čase sem hodit další změnu vzhledů za poslední tři měsíce. Tentorkát těch změn není tolik, kolik bejvávalo. Jestli se povedly už posuďte sami ;) Průvodce našemi designy :) Kdyby něco, náhledy si zvětšete pomocí pravého tlačítka a kliknutím na > Zobrazit obrázek

Jak se máte? Co děláte? Jak de život???

13. května 2011 v 15:16 | Kruťáci na scéně |  Zápisky & kecy 2011
Zdarec, víme, prostě tu nic nepřibývá a máme k tomu svoje důvody. Není co přidat, není na to čas, vipadá to tady dost bledě. Pokusím se o víkendu hodit sem pár nudnejch článků, protože jsme za květen přidali zatím jen jeden článek, což je sakriš bída, ale aby tento článek nestál za nic, napíšu vám ně co ze života ;)
Posledních pár dní jsem se tvrdě připravovala na přehazku. Dneska jsme měli turnaj a skončili jsme na krásným 2. místě, což je sakra potšující :) Včera jsem viděla konečně Saw 3D, což byla fakt bomba! Vůbec jsem nečekala, že to tak skončí. Miluju saw! O víkendu skouknu všechny díly pěkně popořadě, abych se v tom zorientovala :D V čytři padám ven. Nevím, co dále psát, snad jen, že takovou neaktivitu jsme za existenci tohoto blogu ještě nezažili, ale snad nás chápete :) Jináč se pokusím už konečně zapřemýšlet nad tím MEGAFILMEM. Vůbec jsem o tym ještě neuvažovala, ale měla by to bejt taková všehochuť, tak snad se to povede :)

Bye, Bye...Kristuše :)

Dobrý ranko, omluvte tuto stálou neaktivitu

5. května 2011 v 6:49 | Kruťáci na scéně |  Zápisky & kecy 2011
Víme, že tu nic nepřibylo v psoledních dnech, ale rozhodně mám jiný věci na práci, než se starat o blog, tudíž čekejte nějákej ten comeback prostě v příštím příjezdu...ale to si netroufám říct, kdy to bude. Brzo snad přidám nějáký starší videa ještě z posledního příjezdu :) Omluvte nás tedy :)