II. výročí, II.éra začíná! Jsou to už dva roky

11. dubna 2011 v 14:36 | Kruťáci na scéně |  Novinky a zprávy
Dva roky! Dva dlouhé roky! Celé ty dva dlouhé roky se dokumentovali všelijak. Všechno to za něco stálo a u všeho jsme se zasmáli. Zažili jsme toho mnoho a každej zážitek za něco stál.

Jednou to nějak začalo a nikdy to neskončí. Naše vzpomínky se uchovají navždy v nás i na tomto blogu. Fajn, moc to prožívám, ale musím vás dojmout. Za naši scénu dvou let se u nás vystřídali tři natáčecí protředky. První milovaný foťáček, druhý a to jen chvilku stejdův foťák a teď současná kamera. Na toto jsme zaznamenávaly všechny možné chvíle. Kravina, nekravina, všechno to pron ás dost znamená. Podívejme se na naše první společné fotky, které mám pořád ty dva roky v počítači a smazat je tedy nehodlám ;)
Bývaly to krásné časy, kdy nám nezáleželo na tom, jaký to na vás udělá dojem, hlavní bylo potěšení z práce i když to byla katastrofa, u každýho pitomího videa jsme se zasmáli. Díky tomuto nápadu si teď vzpomeneme na věci, které by se tak před půl rokem staly. Tak a už nám jde na třetí rok, další rok videii plných bláznivosti. Ovšem, teď už fakt trhleji!! ;)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama