Březen 2011

Příští týden konečně do Jihlavy!!

27. března 2011 v 18:11 | Kruťáci na scéně |  Novinky a zprávy
Babička mi dneska konečně oznámila, kdy se pojede do Jihlavy, jako každej rok. Tentorkát to bude příští Sobotu nebo Neděli a zároveň oslavíme již druhé výročí a jedenácého Dubna začne slibovaná II. éra. Bude to perfektní. Jasný, že budu natáčet a zároveň uděláme první videoreportáž a shrneme si všechno, co se přes ty dva roky stalo. Máte se na co těšit ;)
Památeční fotka z minulého srazu v Jihlavě ;)

Novej layout

26. března 2011 v 19:31 | Kruťáci na scéně |  Zápisky & kecy 2011
Prostě mi ten minulej nesedl, tak jsem sem hodila tento. Na rychlo udělanej. Na blog teď nemám vůbec čas. Jináč, babička říkala že nějákej víkend se jede do Jihlavy, takže pravděpodobně první videoreporátž - Den s Kruťákama, tak jako jsme natáčeli předminule. Minule se to nevyvedlo. Takže se mějte, zduřec ;)

Narozeniny na ortopedii, co víc si přát

22. března 2011 v 7:16 | Kruťáci na scéně |  Novinky a zprávy
Dneska mi je zase o rok navíc. Nikdy jsme sem nepsali článek o našich narozeninách, ale měli bychom to konečně zavést ☺. Jen mě na tomto dnu mrzí, že nejdu do školy. Vím, trochu blbá věta, ale ták jednoduchý předměty + kroužek a já ho strávím na blbé ortopedii kvůli křivejm zádům. Snad se mi to všechno vynahradí, až kámošky přijdou ze školy s větou, že se jde ven. Těším se, že se mi to prostě všechno vynahradí☺. A kolik že mi to dnes je? Už je mi 13! Třináct, to nešťastné číslo, doufejme, že ne☻
Kristuš

Někdo to vážně potřebuje

21. března 2011 v 14:14 | Kruťáci na scéně |  Zápisky & kecy 2011
No co si budem říkat, svět je plnej zlých lidí, kteří by si zasloužili zkopat tu jejich prd.l. Trest smrti je pro některý až moc drastickej. Když někomu někdo vezme život, měl by si to prožít taky, ať ví, jaký to je i když mu to stejně potom bude jedno. Občas je to nejlepší řešení, ale kolik lidí v tom bylo nevině. Má to svý světlý i stěný stránky, ale hold už je to taková lidská krutost dosahující k hrozným činům.


Šílená fotogalerie: Rozcestí

20. března 2011 v 16:50 | Kruťáci na scéně

Nudaa, tak pár nezajmavejch aktualit

20. března 2011 v 11:54 | Kruťáci na scéně |  Zápisky & kecy 2011
Nevím, poberte si tento článek jak chcete, aktuality, kecy, cokoliv! Konečně se venku rozzářilo po pár chladnej dnech sluníčko a konečně by se to bílé mohlo rozpustit ☺ O dnešku tuším, že ho prožiju s tragickou nudou. Jak já chci už konečně ven :/ . Televize mě štve, to mi nemůžete udělat! Četnický humoresky a Kriminálka Anděl ve stejnej den a čas? Zabíít! Jak můžete vidět, jsem na tom asi vážně tragicky, když sem dávám dost starý videa, ale proč by ne, když tento blog je vlastně takovej jeden obrbulda velkej videodeník ;D . Uvažuju zase o rozcestnících, aby to tady bylo prostě přehledný. Už totu párkrát bylo, ale omrzelo mě to a zase zpátky ke starýmu a nepřehlednýmu. Uvidíme, jak se to vyvyne. To čučíte, co jsem z tohoto dokázala splácat za jeden velkej mix článek. Tak zatím zduř, jdu tragicky psát songy, který jsou neuvěřitelně nepovedený ☺ ;)

Skákání ze stromu

20. března 2011 v 11:43 | Kruťáci na scéně |  Videa
Pár záběrů "ze zákulisí" ☺ Víme, nuda! Ale já bych z toho prvního záběru teda ze stromu neskočila, ntož tam vylest, na mě moc vysoký ☻ Pusťte si to radši v HD, protože ta kvalita je fakt na pytel! ☺

S kabelou na hlavě (Fotky všeho druhu)

20. března 2011 v 7:43 | Kruťáci na scéně |  Naše fotky
No, tak to vidíte. Konečný a ořádný důkaz, že nám pořádně hrabe ☺ Je to jen taková momentka, kdy se ve zlomku vteřin Vojťas navlíkl na palicu bráchovu kabelu ☺

Zpracování kostýmů k dílu Teletabís

19. března 2011 v 8:34 | Kruťáci na scéně |  Videa
Všera jsem projížděla svých 46 uložených videii ve VideoPad Video Editor a objevila jsem video, jak zpracováváme naše kostýmy právě pro pohádku Teletabís, ze které máme ty největší záchvaty smíchu. Rozhodli jsme se natočit nějáké takové krátké video, ale není zrovna podle našich představ. Brzo ho snad zveřejním ☺ a teď k tomu sestřihu zpracování☻ Použili jsme ty starý hadry, jak můžete vidět ☺

ICE ACTION (2011)

17. března 2011 v 12:30 | Kruťáci na scéně |  Videa

ICE ACTION (2011)

• Původem to měl být film bez všeho smyslu a pointy. Když jsem se po dvou měsících k tomu konečně dokopala a začala sestříhávat, vzpoměla jsem si na písničku Action ze Saw soundtracku a z toho se vyvynul nápad udělat z toho Music Video a zařadit ho mezi tyto šílený kousky. Mělo to vypadat vážně, profesionálně, ale vím, že s tím, co tam předvádíme to asi nepujde =D , proto to má být něco ve smyslu komedialního klipu, ale nějak tak tuším, že ani to nebude přesně ono.

• Ale musím říct, že já se při natáčení víc než bavila. Některý pády byly dost bolestivý, hlavně skoky z toho stromu. Co se týče toho křupání ledu, první dojem byl strašnej! Nikdo netušil, že tam něco takovýho je, ale bohužel se první proboření nenatočilo, což zaplní ty ostatní. A ještě se chci omluvit, ale není to z Ledna, ale z Prosince x)

Hudba: Saw Soundtrack - Action
Kamera: Kuba H.
Upraveno: Kristuš ve VideoPad Video Editor
Vytvořeno: 29. prosinec 2010
Hráli: Vojťas D., Kristuš H.
Fotky k videu: tady
Dostupná kvalita: HD

Baldovec (20.8.) - léto 2009

16. března 2011 v 13:29 | Kruťáci na scéně |  Videa

Baldovec (20.8. 2009)

• Trochu opožděně, ale přece. Dva roky nejsou zas tak velká doba, co? =D . Byly to úžasný prázdniny, ty jedny z nejlepších. Byly jsme to léto v letňáku, pořád u rybníka, natáčeli jsme nezapomenutelný videa a nafotili nezapomenutelný fotky, prostě úžasný. K Baldovcu to mám kousek lesem, takže se tam v létě můžem vydat kdykoliv. C se týče těch stěn atd., tam jsem byla na školním výletě, taky super. Konečně jsem se dokopala k tomu, abych to sestříhala a hodila na net. Vím, že by bylo lepší tam ty skoky zpomalit, ale zjistila jsem, že z mího starýho foťáku to jaksi nejde, což mě dorazilo, takže jsem ten program musela jak kretén asi 4x restartovat =D A teď dost keců a k videu.

• Fotky z Baldovca najdete tady.

Rozhovor: JitkaFuj

16. března 2011 v 9:48 | Kruťáci na scéně |  Zápisky & kecy 2011

Rozhovor s: JitkaFuj

Rozhodli jsme si udělat rozhovor s amatérským serialem JitkaFuj. Jejich stránky najdete tady. Položili jsme jim pár otázek jak z jejich soukromí, tak i ohledně serialu.

Chystáme: Parodiovaný díl

15. března 2011 v 8:53 | Kruťáci na scéně |  Novinky a zprávy
Venku se nám zplna ohlašuje Jaro a to je skvělá příležitost vydat se konečně do lesa za natáčením. Tentokrát bychom chtěli něco xkluzivního, originálního, zkrátka jiného než jak to bývalo kdysi. Právě se jdu vrhnout na sepisování scénáře onoho 3. dílu, ve kterém by se mělo objevit pár scének parodiovaných na filmy, klipy a kdoví, čeho ještě. Parodiován bude na Alenku v říši divů, Záhada Blair Witch, Vřískot a kdoví, co ještě. Už dál napovídat nebudu a jednak už dál ani nevím. Snad to bude podle našich představ. A kdy se začne točit. V nedohlednu, nemám ani nejmenší tušení kdy Vojťas a Matmut přijedou, ani nejmenší tušení. Ale snad to bude brzo. A nakonec, díl se bude jmenovat:

1x03: Kruťáci v říši smradů

Dálší dávno zapomenuté fotky(Fotky všeho druhu)

15. března 2011 v 8:00 | Kruťáci na scéně |  Naše fotky
Co si budeme namlouvat, fotky ze 7. března 2009 jsou přece jenom trochu víc staré, tak né trochu, ale víc. Vzhledem k tomu, že mě časem pochytila nuda, jsem nějáký fotky totálně, zdeformovaně upravila, proto se nedivte, že někde vypadáme jak lochnesky, ale stále nemohu uvěřit, že toto bláznovství zůstalo v mém zaplněném komplu ještě dodneška a stará složka z minulýho účtu má pořád název Fízlové, naši první přezdívku. Nekvalita vládne světem, snad vám došlo, co tím chceme říct. Zvětšíte kliknutím na fotku.
Společné

Nikdy jsem to svinstvo nestrčila do držky a vůbec mi to nevadí

14. března 2011 v 10:27 | Kruťáci na scéně |  Zápisky & kecy 2011

Nikdy jsem to svinstvo nestrčila do huby a vůbec mi to nevadí (téma týdne)

Někteří jsou pyšní na to, že kouří, já bych nebyla. Nemůžu to vědět, fajn, ale ani nějak netoužím po tom strčit to svinstvo do huby. Možná je to dobrý, ale kouřit by byla chyba. Žít s pocitem, že se mi to v těle postupně ničí bych nedokázala. Spousta lidí kouří pro to, aby byly strašně drsný, mám namysli děcka v mím věku, ale bejt drsná/ej se dá i jinak a mnohem líp. Nekouřím a jsem na to pyšná =)
UMĚLÝ ZUBY A UMĚLÝ CÍGO! Sice krásnej to pocit (až na ty zuby), ale zažít to nechci

Natáčení už se nelze vzdát

14. března 2011 v 7:25 | Kruťáci na scéně |  Zápisky & kecy 2011

Natáčení už se nelze vzdát

Další nudnej článek na téma, jak jsme se krásně vžili do natáčení, hraní a dokumentování naprosto všeho.

Sbohem Autorský klube

12. března 2011 v 9:03 | Kruťáci na scéně |  Novinky a zprávy
Když jsem ráno zvěřejnila článek, na hlavní stránce blogu se nezveřejnil. Proto jsem se podívala do seznamu členů a bylo mi hned jasné, že jsme byly smazání jako další polovina. A řeknu vám, že odhlásit jsme se chtěli už dávno. Dodržovat pravidla mě s*alo čím dál tím víc, takže jsem vlastně ráda, že už tam nejsme. Krátká oznamka, jakýkoliv články, uklidňující. Už se nemusíme snažit :) . Jsem ráda, že už tam zkrátka nejsme. Čekejte totu jako za stara bez dlouhých článků, s bezesmyslnými články, prostě všechno jako ze začátku. Nejsem na ně ani trocha naštvaná, my jsme tam stejně nepatřili, pro nás moc slušné. I když tuším, že nám návštěvka klesne o moc, stálí návštěvníci doufám zůstanou.

Kristuš

Lituju jich!

12. března 2011 v 6:28 | Kruťáci na scéně |  Zápisky & kecy 2011
Nedalo mi to a napsat o katastrofě v Japonsku jsem něco napsat musela. Je to smutné. To všechno dokáže matka příroda a to ji občas tak milujem. Nehorázně jich lituju. Co teď budou dělat, když se tolik lidí pohřešuje a tolik nemá střechu nad hlavou. Nedokážu si ani ve snu představit, co bych dělala já. I když jsou tam na otřesy zvyklí, na tohle si budou hodně dlouho pamatovat, jak se tak dívám. Je to všech zprávách, ale jak se tak dívám, vypadá to jako pomalý konec světa. Zničí to tolik zemí. Už jen aby to skončilo. Vážně jich neskutečně lituju.
Kristuš

Dobrá to věc, jen mít silnou vůli a vydržet to!

8. března 2011 v 17:23 | Kruťáci na scéně |  Zápisky & kecy 2011
Článek na téma týdne Vegetariánství

K tomuto tématu mám určitě co říct. Někde tak ve čtvrté nebo páté třídě jsme se s nejlepší kámoškou rozhodli pro to nejíst maso. Ke zvířatům jsme měli hodně blízko a z hloubi duše jsme je vážně milovali. Obědy jsme vraceli, ale i to nás nepřinutilo vzdát se cílu dosáhnutí vegetariánství. Já se v tom začala strácet a rozhodla jsem se, že začnu postupně. Každý měsíc jeden kousek masa. Asi tak po třech nebo čtyřech měsících jsem s tím skončila. Lituju toho do dnes, že jsem se vzdala pro to, aby žilo alespoň jedno stvoření. Má kámoška je dodnes vegetarián. Kdybych ještě měla tak mluvit o lidech, který znám. Můj učitel je vegetarián už 16 let a naopak má spolužačka sní naprosto všechno! Uši, mozeček z králíčka, nestojí to ani za řeč. A jak já se k tomu stavím celkově? Dobrá věc, jen mít silnou vůli a věřit si!

Článek napsala Kristuš

Připravujeme: Televizní noviny

8. března 2011 v 17:08 | Kruťáci na scéně |  Novinky a zprávy
Už nějákou dobu mi v hlavě leží nápad natočit takový menší, šílenější televizní noviny. Dneska asi natočím menší úvodní znělku. Pár nápadů na reportáží už mám, ale není to žádná sláva. Dám nám to jistě
práci, ale snad to ude stát za to! Vystupovat by jsme tam měli všichni tři. Snad bude v neurčitý den natáčení teplo, protože bychom potřebovali nějáké z našich polí...oběť přejeta traktorem! Víc už vám nenapovím ;)

Padající balónky s vodou - léto 2010

4. března 2011 v 12:35 | Kruťáci na scéně |  Videa


Video natočila a upravila Kristuš
Nejvyšší kvalita je HD
Použitou hudbu tvoří Nanana od My chemical romance

Video z né zrovna nejteplejšího letního dne. Vyhrabala jsem to někde ve svém PC zaplněném ještě větších pitomonstí, než jsou tyto, ale já se ráda zasměju ;D . Ze začátku se omlouvám zato, že jsem točila úplně něco jinýho, ale když musíte stříhat balónky a do toho ještě točit, není to žádnej med a především, když to nejde ani ustřihnout! :D Přeju pěknou podívanou, teda jestli z toho budete něco mít ;)
Článek napsala Kristuš

Rozšíření toho blogu

1. března 2011 v 15:08 | Kruťáci na scéně |  Novinky a zprávy
Další nezajimavé oznámení a tentorkát ohledně tohoto blogu a naší tvořivosti. Rozšiřovat tento blog je potřeba.

Blog se zbytečnostmi a radami

V Sobotu nebo Neděli na mě padla nuda a napadlo mě, že bychom si mohli tento blog rozšířit ještě o jeden, tentorkát s věcmi, jako jsou rozhovory a podobně. Na blog, na kterém máme přezdívku Team Summer přibydou tipy, jak se nenudit a podobně. Postupně budeme blog upravovat a pokusíme se přidávat další zajiamvé, ale vlastně nezajimavé články. Možná, že vám to z části připadne jako "dívčí" blog, ale po přidání pár tipů jistě změníte názor.

Blog najdete na adrese Team-summer.blog.cz

Další nové rubriky

Na blogu v nejbližší době přibydou nové rubriky. Tentokrát se bude jednat především o psaní. Recenze a další podobné krásné věci námi zblbé. Ovšem ale přibudou i nějáké ty videoreportáže, teda ovšem neberte to jako vážnou věc, jen měnší zabavení. Zrovna mám jednu příležitost. Bude u nás vostatkovej bál, takže něco natočím i nafotím a pak o tom něco napíšu. Uvidíme, jaký na to budete mít ohlas.

Jaktak koukám, další velice dlouhé novinky....Kristuš