Dávno zapomenuté (Fotky všeho druhu)

26. února 2011 v 17:09 | Kruťáci na scéně |  Naše fotky
Ach, když jsem obnovila pár mích zrušených, dost obsahových blogů, objevila jsem pár snímů ještě z roku 2009. První co jsem si u těchto fotek řekla? Omg! Ty fotky mi připoměli tolik vzpomínek. Pro nás jsou to teď velice cenné dokumenty v podobě fotek. Vím, dneska mám výdrž. Už 3. článek za den =D .
Už nikdy si nebudeme cestu krátit na podzim polem, to vážně ne =D . Je to foceno, když jsme utíkali z lesa, z natáčení Vojáci v akci - 1x04: Útok na pevnost a v domění, že nad lesem je káně, to už pokračujeme dílem Vojáci v akci - 1x05: Varování káněte nad lesem a je fakt, že tam to káně vážně lítalo =D . Až příště budeme podělaní z káněte, raděj už poběžíme normální cestou, než přes rozblátěný pole =D .

Ano, už zmiňovaný díl Vojáci v akci - 1x04: Útok na pevnost. Právě tady se to všechno odehrálo. Ano, to má být bungr, teda měl být. Všechno bylo zničeno právě při natáčení. Nešťastnou náhodou, Vojťas se zbláznil, bylo to neplánované =D, ale musíme uznat, že na to nelze zapomenout.
Teď už pryč z lesa a zpátky k našemu obydlí. Právě jsme natáčeli? Už ani sama nevím, každopádně tohle má být fotka z PROMO fotek k Vojákům. Bohužel jsme zachovali jen jednu, přesto se mi pár záblesků také vybavuje =D
Fotka z natáčení filmu: Drogový vrah. Tahle fotka se mi hodně líbí. Takhle si tam lebedím s flaškou...ehm,ehm vodky a uříznutou rukou. Krásné to vzpomínky =)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni

O.k.

Komentáře

1 Unununium~ Unununium~ | Web | 26. února 2011 v 17:14 | Reagovat

:D Hezkej dess :)

2 danicao danicao | 3. března 2011 v 16:08 | Reagovat

dobry fota :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama