Leden 2011

Avatary

30. ledna 2011 v 14:04 | Kruťáci na scéně |  My & blog
Porazila mě nuda a po delší době přidávám do této rubriky článek. Jsou úplně obyčejné, ale na ukázku jsem je sem musela dát. Sice si řekněte, že je to hloupý dělat avatary s námi samotnými a dělat ze sebe hvězdy, ale o tomto tenhle blog je. O naší tvorbě a kopírovat a ničit tento blog se mi vážně nechce. Snad to oceníte i když tohle zvládne vlastně každý ;) Nejvíc se mi asi líbí Samarka  a ten první avatar ;D, možná proto, že jsou z těch šílenějších fotek.

Music Video: My Chemical Romance

30. ledna 2011 v 9:00 | Kruťáci na scéně |  Videa

Music Video: My Chemical Romance

Všichni opustili dům a my nezaváhali, vytáhli kameru, našli nějákou pořádnou písničku zapli a začali točit. Abychom tak pravdu řekli, vždycky točíme čímdál tím víc větší kokotinu a to jsou právě ona naše prokletá Music Videa. Tady alespoň uvidíte, jak nám pěkně hrabe. Berte to jako naše další totální ztrapnění, skandál a propadák. Music videii mám v komplu ještě asi tři, ale nechci vás mučit. Každopádně si všímejte pořád těch stejných efektů a mnou milovaný efekt sépie. To neberte vážně a teď už fakt to video.


Kam bych se (ne)chtěla podívat? Opuštěná psychiatrická léčebna

29. ledna 2011 v 8:48 | Kruťáci na scéně |  Zápisky & kecy 2011
Zdarec, ano, je to tak, zase mě popadla drastická nuda a já zase musím psát články, které vůbec nesouvisejí s blogem, tedy s námi. Ale s tímto článkem taky tak trochu souvisí i nový vzhled, ale né tak úplně. Včera mě popadla nálada tajemna, tedy nálada, kdy jsem odsunula všechno kreslení, blog, facebook a šla se dívat na depresivní videa. To zní trochu psychopaticky, ale co už :D. Nejvíc mě zaujalo přece jenom totok video, na které se doporučuju podívat večer. Není to lekák, či krvák, ale ta depresivita a nával negativní energie je okouzlující. Jak na vás to video působí?

V mém srdci navždy

27. ledna 2011 v 14:53 | Kruťáci na scéně |  Zápisky & kecy 2011
Když je mi špatně, ona jediná mě rozesměje. Ty její kukadla jsou kouzelná, nejkrásnější
a v mém srdci navždy zůstávající. Nikdo nenahradí její pohled, její neporozumívající řeč. I když nevím, co si zrovna myslí a za život mi neřekla vůbec nic, vždycky ji budu milovat. Nikdo na světě ji nedokáže nahradit. Vždycky v létě, když na lavku lehne si, její zářivě červená srst mi se mi vryje do paměti. Miluji tě, nikdy nepřestanu, v mém srdci zůstaneš navždy.

Všechno s úsměvem, protože smích léčí

22. ledna 2011 v 19:27 | Kruťáci na scéně | Kristuš |  Zápisky & kecy 2011
Další nudný článek s nějákou tou úvahou, který maže pointu celého tohoto blogu ;D . Jsem docela nemocná a proto dřepím celej den doma. Ovšem, staří dobří Kabáti mi tuto náladu vcelku zpravily, ale pořád mi chybí má oblíbená činnost: Smích! Proč to mé motto: Smích léčí aneb smíchem ke zdraví teď nepomáhá? To bude asi tím, že nemám s kým a taky proto, že moje hlasivky jsou totálně na dračku a nemluvě o mém nose. Snažím se to nějak přežít, ale já už se chci smát. Chcu se smát totálním kravinám a celýmu světu. To už píšu, jak kdybych pocházela z blázince ;). No, ono se naše třída asi jinak už nazvat nedá. Už se prostě těším na Pondělí, na smích a na to, jak se zcela vyléčím z rými a škrábání v rkrku a co nakonec? Smějte se, řechtejte se všichni jak kobyle a žijte šťastně! :) Mimochodem, udělejte mi tu radost a klidně i jen na pár sekund zakliknout na mou novou fanouškovskou stránku o té nejlepší skupině pod tímto nebem, o Kabátech, jehož adresa je Kabáti-Fans.blog.cz. Kopírování je špatné, já vím :)!

Dnešní exkurze

21. ledna 2011 v 14:30 | Kruťáci na scéně |  Zápisky & kecy 2011

Zdarec...

Dnešek byl určitě pořád lepší, než tvrdnout ve škole a poslouchat kecy, který o přestávce stejnak zapomenem. Dneska jsme byly na exkurzi...
nevím sice jak to nazvat, každopádně to bylo úžasný ;). Nejdřívě jsem si myslela, že budu usínat, ale rozhodně jsem se nenudila. Když člověk mluví v dnešní době nespisovně, baví se a kevšemu tomu rozumí víc. Chovala jsem si nádhernýho hada, hladila jakousi rozkošnou potvůrku a sledovala zajimavýho šneka. A to bylo myšleno všechno smrtelně vážně. Na konci jsme ještě měli vymyslet své zvíře, ještě neobjevené a nakreslit. Ovšem že my jsme vyhráli první místo ;D s naším Kameňákem Pomalým Poušťovým nebo jak :D Každopádně mi v úžívání vadila jedna věc, blbá rýma a zhoršené mluvení, teď se léčím. Toť zatím vše, mějte se ;D


Zpátky do zelené + Anketa

16. ledna 2011 v 13:25 | Kruťáci na scéně |  Zápisky & kecy 2011
Zdravím všechny, dnešní Neděle je mnou navždy nenáviděna. Venku svítí
slunko a já musím trčet doma, protože nemám jít s kým ven. Kevšemu mám drastickou nudu. Strašně ráda bych šla ven a něco natáčela nebo prostě jen tak, ale že bych šla sama? To asi ne. Proto dřepím za komplem a nevím, co bych dělala. Tak jsem splácala úplně jednoduchej design u čehož jsem poslouchala Aleše Brichtu. Tenhle barák na vodstřel... úžasná písnička! Každopádně jsem nasadila tradiční zelenou barvu, která by měla zlepšit náladu a jestli ne, tak to máte zatraceně blbý ;D , ale jinak bychom byly pořád rádi, kdyby jste obětovali ani né deset sekund a hlasovali v anketě o které píšu už asi po třetí. Předem děkujem a loučíme se s vámi ;)

Rock!

15. ledna 2011 v 17:19 | Kruťáci | Kristuš |  Naše fotky
Pár slov o lyžáku jsem vám sdělila tady a budu pokračovat fotkama, kde jsem si vysloužila tu vzpomínkovou fotku s trapáckým výtlemem. Tenhle článek je sám o sobě dost nezajimavý, ale pro mě vzpomínkový. Každopádně na těch fotkách jsem ta s tou bujnou kšticí a kytarou na tryku ;D
Na té fotce se tvářím jak zhulenec křeček, ale neurážejme tady zvířata. Buď hrály kabáty nebo Nirvanu, něco z toho určitě, protože ROCK ŽIJE!!! ;)

Miluju, zajimám se, věřím

14. ledna 2011 v 16:47 | Kruťáci |  Zápisky & kecy 2011
Tohle téma týdne si odemne zaslouží velký potlesk. Paranormální jevy naprosto miluju. Už odmalička se tak nějak o ně zajimám. Všechno kolem nich mi přijde jako nejzajimavější. Kupuju si o nich časopisy a čtu knížky. Bez nich by nebylo co řešit. Podle mě dávají životu větší smysl. Je jich tu dost a nikdy nepřestanou existovat. Na Paranormální jevy věřím a věřit nepřestanu. Důkazů a svědectví je tu více než dost a nic jiného se dělat ani nedá :)

Pozdravy z Hollywoodu?

9. ledna 2011 v 18:12 | Kruťáci |  Videa
Sama nevím, jak se to píše. Tyhle videa jsme natočili opravdu z nudy v Červnu 2009 starým foťákem, takže proto ta nesnesitelná kvalita. My občas padáme smíchy, ale to opravdu jen my. Natáčeli jsme to právě z té nudy a takhle to bohužel dopadá. Každopádně všechna tyhle 3 videa jsou jedna velká lež ;D

Reinkarnace alá posmrtný život

9. ledna 2011 v 9:50 | Kruťáci |  Zápisky & kecy 2011
Existuje spousta důkazů, kde se posmrtný život zjevuje a pro mě je nemožné, že by neexistoval. Nikdo to nemůže prokázat, ale pro mě onen svět existuje a věřím v to. Nevíme, jak je to možné, ale na světě je spousta dalších věcí, které nedokážem vysvětlit, přesto se tu nějak objevit museli. Na posmrtný život věřím a věřit budu. Jak si ho představuju? Bez mysli, bez noci a dne, bez živých duší, zkrátka jiný než tento svět ve všech směrech, přesto exsituje! Teda já v to věřím, nevím jak jste na tom vy, ale copak už jste neviděli dost videii a dost fotek s tímto tématem?

Lyžák

8. ledna 2011 v 13:39 | Kruťáci | Kristuš |  Zápisky & kecy 2011
2.1. 11 až 8.1. 11. To jsou úžasný dny, který jsem strávila na Lyžáku s úžasnýma lidmama a nikdy na něj nezapomenu. Fotky přiložím jakmile budou na školních stránkách, teď tento týden v písmenech.

Shrnuto
Odjezd byl klidnej až na informaci, kdy jsme se my všechny holky ze 7.B dozvěděli, že budem my, všech 7 holek budem společně sdílet každý den. Nejdříve to bylo informace, kterou nikdo nechtěl slyšet, ale po první noci se to tak nějak změnilo. Začali jsme kecat, říkat si svoje tajemství, které bychom nikdy nikomu neřekli, smáli jsme se spolu a jeden den i trošku hádali. Lyžování bylo taky nezapomenutelný. Byla jsem v posledním družstvu (4.) a tedy tomu, kterým to fakt nešlo. Pořád jsem se válela po zemi a říkali mi sněhuláku :D, ale poslední dny už jsem vážně nepadala a bylo to úžasný. Byl to vážně nezapomenutelnej zážitek!!

Lhářka, svině a drbna!
Na tomhle lyžáku jsem se taky dozvěděla, že ta kamarádka, se kterou jsem byla 2 roky je taková drbna, lhářka a nehorázná svině! Pořád někoho drbe a když náhodou o ní někdo řekne nějákou mini věcičku tak jsou všichni hnedka Pi*e. Pořád musí bejt nejlepší, zkrátka nemám slov.

Discošky a ploužáky
Tak tyhle večery s tímto tématem byly naprosto dokonalý. Pořádný songy, dobrý lidi, zkrátka úžasný. Ploužáky mě teda dost sra*i, ale i tak to bylo boží! Měla jsem vždycky při hraní kabátů hrozně mokrý vlasy :D

Lyžování
Vážně jsem ze začátku pořád padala jak váleček a nebylo jsem sama. Pořád mě říkali sněhuláku. Měli jsme mimochodem úžasnýho učitela, kvůli kterýmu jsme se to právě naučili.

Jsem ráda za tuhlenstu úžasnou třídu, ve které se člověk vážně nenudí i když mě někdy štve a co vy? Byly ste taky už na lyžáku??

O natáčení a zpracování

1. ledna 2011 v 11:08 | Prdelky zdrhaj |  Zápisky & kecy 2011
Rozhodla jsem se napsat podelší a nudný článek o tom, jak my natáčíme, sestříháváme a zpracováváme.

Jeden z nudných tématů ohledně naší tvorby, kde bychom vám rádi ukázali něco ohledně "zákulísí". Tím myslím zpracování, natáčecí technika, programy a další prkotinky bez kterých bychom neudělali naprosto nic. Budu se snažit vám to popsat co nejpodrobněji a srozumitelně. Celý článek je zcela autorský a dal mi docela dost práce. Taková nezbytná informace ( když jsou všechny články autorské) ;D
1. Programy a sestříhávání

Naše videa se dostala nejdříve do úplně jednoduchého a primitivního programu, který by měl mít u sebe každý počítač. Vyznat se v něm je naprosto jednoduché. Možná že už někteří víte který. Jo, je to Windows Movie Maker, který někteří znás znáte a možná jste v něm i pracovali. Má to pár jednoduchých a možná i nezbytných efektů, ale kvalita po sestříhání docela hasne. Kdyby jsme si nekoupili i novou HD kameru, pořád bychom tvrdli v Makeru. Proč že to tam nejsme? Videa byly ve formátu MOV, který WMW neber a nám nezbývalo nic jiného, než si stáhnout nový program na sestříhávání. Vyzkoušela jsem jich vážně dost, ale ani jeden nefakčil. Nakonec se jeden udobřil a od léta sídlí v našem PC. Je to VideoPad Video Editor. Trochu neznámý název, ale nic jiného nám nezbývalo. Efektů moc nemá, ale jeho výhody? Úprava zvuku, dostupná kvalita HD a místo pro hordu množství formátů ;))
Moje tvorba

2. Natáčecí technika

Tohle bude vážně krátký odstavec. Sny o stativu vymyzeli a jediné, co nám zůstalo je jen malá kamerka. Ale přesunem se do minulosti a nahlédnem do dob, kdy nám byl stativ a kvalita obrazu úplně jedno. Začalo to mím úžasným, zeleným a nezapomenutelným foťákem, který jsem dostala na Vánoce 2008. Kvalita videa byla naprosto přijatelná a nemluvě o kvalitě fotek. Byl to foťák CASIO aneb foťák, který je pro mě jeden z nejlepších. Ale jak přišel čas, Matmut ho rozkřápl. A po čase jsem si koupila novou kameru značky JVC. Kamera má 4 různé kvality natáčení: 1080 p., 720 p., VGA a QVGA. Jsme s ní spokojeni, ale na starý foťák to prostě nemá.
Obrázek foťáku a kamery jsou z google.cz

3. Efetky, zpracování a další prkotiny
Jako závěrečný bod vám sdělíme něco o efektech, jak správně jednotlivá videa sestřihnout atd. Vždycky by jste měli vystřihnout ty kousíčky, kde jdou slyšet zvuky při zapínání foťáku nebo kamery. Vypadá to dost blbě, víme o tom sví. Pokud se na konci začnete řechtat, což je u nás také docela časté by jste měli taky sestřihnout, protože to vypadá dost blbě ;). Pokud točítě nějáký hororový, fantasy nebo nějáké sny by bylo dobré je obohatit nějákými supr efekty, jako třeba černobílo, sépie a další efekty, který by měl mít u sebe každý program na sestřih. Určitě do videii nedávejte zbytečný přechody, jako jsou třeba ve Windows Movie Maker. Vypadá to už tuplem blbě a vypadá to, jako by jste ten program viděli poprvé ;D. Více nemám co napsat :)

Myslela jsem, že toho napíšu víc, ale nějak my došli nápady o čem psát. Ovšem, pokud by vám tu něco chybělo a chtěli by jste se na něco zeptat ( takže asi nikdo :D), tak neváhejte napsat do komentářů a my to sem dopíšem :)

Včerejší Silvestr

1. ledna 2011 v 8:36 | Kruťáci | Kristuš |  Zápisky & kecy 2011
Se neuvřitelně vydařil! Lepší jsem si snad nemohla ani přát. Slavili jsme ho se svou nejlepší kámoškou venku někde na vesnici. Házeli jsme pořád petardy na zahrady a některý skončili i na zahradě našeho p.uč. :P . Měli jsme sebou trošku pití, ale víc se dočtete tady. Byl to úžasnej Silvestr, prostě bomba. Zdokumentování najdete na už zmiňovaném odkazu. Snad jste si Silvestra užili suprově a prožili krásný vstup do roku 2011. Doufám, že bude záživnější a lepší než ty předchozí i když každý rok má své "mouchy" i "dobroty" :)