Prosinec 2010

Kruťáci na scéně- Znělka

31. prosince 2010 v 10:25 | Kruťáci |  Videa
Dneska mě chytla nuda a já si řekla, že ke každýmu serialu by měla patřit alespoň jedna hloupá znělka nebo alespoň jen název filmu na začátek. Náš serial KRUŤÁCI NA SCÉNĚ tohle neměl a byla to chyba. Proto jsem jednu menší vytvořila. Překvapivě z fotek. Z videii umím určitě taky, ale z fotek se mi to zdálo prostě lepší. Fotky jsou z Jihlavy 2010. Více jich najdete zde a zde. Je to znělka trochu jinak než všechny ostatní, které jsme vytvořili a to je na tom to nejlepší.

Rozhovor se smradícím Matmutem

31. prosince 2010 v 8:00 | Kruťáci |  Videa
Zajimalo by vás, co to je za název? Objevila jsem starší video, které mělo doopravdy a radši patřit na naši již zrušenou online televizi. Nevěřím tomu, co jsme byly schopni NATOČIT ZA KRAVINY. Rozhodně jsem si to nepřála. Podle toho co vyváděl včera opravdu ne. Meleme tam dočista jen kraviny, kvalita je na hov*o, Matmut neumí odpovídat. Všechno jsou to kecy a vlastně celý je to kravina. Ale dáváme to sem z jednoho důvodu. Jsou to vzpomínky a my je při projíždění videii chceme zachovat, takže klidně kritizujte, my to nesmažem!

Takže co v tomhle videu uvidíte? Kameraman jako buldozer, němého Matmuta, holku, co při rozhovoru zaručeně lhala a další trapné věci! Mimochodem, jestli je Matěj slavnej, tak existují zombie.

A jako bonus vám dáme ještě jedno video patřící také k trapné TV FÍZLOVÉ, už dost slov...


Trailer- Ice Action ( 2010 )

30. prosince 2010 v 17:43 | Kruťáci |  Videa
Tady máte trailer k budoucímu filmu ICE ACTION. Dala jsem tam víc scén než jsem čekala že použiju a nemluvě o efektech. Snad se máte na co těšit :)) Každopádně je to hroznej pocit, když pod váma rupe led a nevíte. že tam je. Stalo se nám to už dvakrát :D právě při natáčení.


Co se dělo včera, co se bude dít dnes?

30. prosince 2010 v 8:17 | Kruťáci |  Zápisky & kecy 2010
Co se dělo včera?
Včera Vojťas a Matmut přijeli kolem 12. hodiny, tudíž brzej jak jindy. Nejdřív jsme chtěli jít na počítač a natočit nějáké Music Video, jenže tam to bylo plné. Tak nám další rodinný příslušník, který točí a některé naše filmy i vymýšlí nabídl, že s náma pujde ven a něco natočíme. Ještě před tím jsme se dívali na jeden z nejlepších pořadů: Boj o přežití.

Potom jsme šli teda ven, kde jsme měli původně natočit celý film: ICE ACTION, ale příslušníkovi byla prý velká zima, tak jsme natočili jen něco na upoutávku ;D. Potom jsme byly nějákou tu dobu doma, kde jsme hráli hry a večer kolem půl desáte jsme měli záchvaty smíchu u teletubbies a najednou nás tak napadlo, že...

Co by se mělo dít dnes?
...bychom natočili právě parodii na teletubbies, tudíž dneska budem tvořit hlavně obleky. Matmut je Tinky Winky, Kristuš je Po a Vojťas je Dipsy. Bude to parodie právě na tohle video o pavoukovi :D a už se těšíme hlavně na část s koncem.
Bohužel tam nebude Laa-Laa, ale to snad nevadí :). Možná že dneska bychom měli ještě natočit 3. Díl ke Kruťákům, ale to se ještě neví. Určitě dnes ale nafotíme nějáké lepší fotky :) a PROMO fotky k parodii na teletubbies, takže to je dnešní plán, který doufám stihnem.

Já jdu sestříhat upoutávku/trailer k ICE ACTION ;)

PROMO: Ice Action

30. prosince 2010 v 7:55 | Kruťáci |  Naše fotky
Včera jsme stihli nafotit i nějáké PROMO fotky ke krátkému filmu. Vyjmečně jsou i upravené s nadpisem a s kontrastí. Zvětšete kliknutím na obrázek.

Přípravujeme nový film: ICE ACTION

29. prosince 2010 v 18:47 | Kruťáci |  Novinky a zprávy
Připravujeme krátký film, který by si měl hrdě nosit název ICE ACTION. Dneska jsme natočili něco pro upoutávku a nějáké fotky. Nebyl s náma Matmut, tudíž ve filmu asi hrát nebude. A o co tam pujde? Sami nevíme. Dneska jsme měli něco natočit a vzšelo z toho tohle. Natáčel to s náma další rodinny příslušník, který s námi natočil i Drogového vraha. Některý scény nebylo zrovna jednoduché natočit, ale nepovedené scény úspěšně nejsou. Tady máte jakejsi wallpaper k filmu :))
A co se týče předchozího článku? Neberte to asi vážně. Novej blog je sice založenej, ale ta spousta času ztraceného pro tento blog nechceme jen tak ztratit a kevšemu by nám ta stará nepropracovaná tvorba chyběla.

Mimochodem, z AK se asi odhlásíme. Sice nám dala spousta návštěv a názorů, jenže úplně změnil náš styl psaní. Píšem jen dlouze a nudně! Jen, aby to neporušilo jedno blbý pravidlo. Ještě uvidíme, jak to všechno dopadne. Mějte se... :))

Děláme jen chyby

27. prosince 2010 v 8:26 | Prdelky zdrhaj | Kristuš |  Zápisky & kecy 2010
Zajimalo by mě, co se to semnou stalo. Přihlásím se na blog, vidím, kdo mi okomentoval články. Po přečtení komentářů jsem začala přemýšlet a začít se sama sebe ptát. Je to, co tady dáváme to správné? Je to, co děláme dobré? Odpověď zní: Děláme jen chyby! Není to dobré ani správné. Ptáte se, co mě to popadlo? Asi mi do duše promluvil jeden komentář.
___________________________________________________________________________
1 Charlie Charlie | Včera v 19:39 | Reagovat
Hovadiny to jsou!!! Děcka copak vy se tam nevidíte? Jak se tam v těch videćh ztrapňujete? A ty odvážný fotky jen ve slipech by jste měli smazat, takhle vás může najít nějaký úchyl a znásilnit vás!!! O_O Mějte rozum!!! radši si takové videa natáčejte jen pro zábavu, ale nikam je nedávejte, budete jen terčem posměchu....radím vám dobře, jestli po přečtení mého komentáře budete nadávat, mně to nevadí, z tohoto blogu alespoň odejdu s tím, že jsem vám to tu alespoň napsala, víc pro vaše dobro udělat nemůžu :-(
___________________________________________________________________________
Vidíme, jsme trapní a na to jsme upozorňovali už na designu. My je pro zábavu natáčíme, aby lidé věděli, co všechny za trapárny dokážem. A vlastně máš pravdu... Proč to sem dáváme, když to stejně nikdo nekomentuje a nikdo se na to nedívá? Proč? Já bych ráda začala znovu. Úplně znovu. Založili bychom si blog, kde bychom dali jen naše opravdu povedené filmy, dávali tam naše sledovací i bojové akce, dávali zdokumentování dne atd. Co na to říkáte? Byl by to dobrý začátek...

Fotografické video

26. prosince 2010 v 18:50 | Prdelky zdrhaj |  Videa
Řeknu vám, zase jsem vymyslela další dementní název. Co to má být? Pro mě je to video z fotek, které jsou něco jako video, teda až na to, že to jsou fotky. U nás tam jde hlavně o fotky focené samospouští pro tři fotky. Vyhrabala jsem všechny, co se daly. To video je blbý, jako program, ve kterým jsem to sestříhávala. Ano, starej debilní Windows Movie Maker. Když jsem v něm po takové dlouhé době tvořila, pořád jsem něco motala, zkrátka jsem byla celá zmatená. Každopádně se mi to video vůbec nepovedlo! Bylo to z nudy a podle toho to taky tak vypadá!

Sestříháno: Kristuš
Hudba: P!nk- Raise your glass

Video je nahráno na Stream.cz

Vánoce si zase jen tak přišly...

24. prosince 2010 v 8:39 | Prdelky zdrhaj |  Zápisky & kecy 2010
Tradiční článek, který bude mít pravděpodobně polovina blogerů na svém blogu. My nesmíme chybět. Včera se u nás dozdobil stromek a pořád se podobá tomu starému. Tak co se dá taky čekat, když to jsou pořád ty stejné baňky a pořád stejný umělý stromek. Sice bychom si zašli dolesa, ale nechceme ničit přírodu pro naše dobro. Dnešní večer bude ale asi jiný, než ostatní. Nebude to tolik dárků a právě o to je to kouzelnější. A zpátky ke včerejšku, já měla zrovna včera poruce foťák při odzdobování a blejskla jsem pár fotek. Proto vám dávám na ochutnávku, jak náš vánoční stromek i naše Neluška dopadli.

Oficialní FanClub

23. prosince 2010 v 15:53 | Prdelky zdrhaj |  Novinky a zprávy
Tak tu zdravím všechny, tentorkát konečně s nějákou zajimavou novinkou ohledně nás. Dneska jsme vytvořila fanouškovskou stránku pro náš film DROGOVÝ VRAH, který po menším průzkumu se vám docela líbil a tady na blogu na něj padali docela pozitivní a potěšující ohlasy, tudíž jsem neváhala a blog byl na světě. Je mi jasné, že tam moc fanoušků nebude, ale mou poviností je vás o tomto informovat a popřípadě dát trocha informací. Takže, pokud se vám film líbil, můžete zaletět na: ( Klikněte )

DROGOVÝ VRAH: Oficialní FanClub


Příjezd po Vánocích

21. prosince 2010 v 18:18 | Prdelky zdrhaj |  Novinky a zprávy
Čerstvá zpráva přímo od bábičky. Dneska jsem se dozvěděla, že po Vánocích by se tu měli ukázat kluci a pořádně náš barák dát do pohybu o přípravě na natáčení. Jak už je u mě zvykem, předem řeknu, že nevím přesné datum, ale přijet už se prostě musí. Snad se nám v té zimě a
sněhu podaří něco natočit, ale nebudem zoufat. Scénář na druhý díl OSLAVA je napsán a alespoň víme, co do kamery narvem. Nemine vás SILVESTROVSKÉ UKECANÉ VIDEO a další horda dementních videii. Ovšem, focení ve sněhu by se na seznamu článků mělo taky objevit. Uvidíme, jak to všechno dopadne a jestli nás ta línost naneštěstí popadne. Takže se s vámi loučím a příští článek v nedohlednu, mám teď fofr.
KRUŤÁCI!! KRSTUŠ....

Nikdo ji nechce

20. prosince 2010 v 17:41 | Prdelky zdrhaj | Kristuš |  Zápisky & kecy 2010
Tento článek napsán na Téma týdne

Přesněji, zvolit tohle téma na Vánoce nebylo zrovna nejlepší, ale když už, tak taky
něco napíšu. Nevím, co si pod tím zrovna předtavit. Úmrtí, hádky, láska? Vlastně všechno je s tímto spojeno a rozhodně to není nic, co by člověka potěšilo. Nejvíce se mě to ale dotkne při hádkách, kdy se něco stalo a my to mohli včas změnit. U smrti se to nějak moc určit nedá a láska je osud. Moc jsem se rozepsala a moc procítila. Nic víc k tomuto dát nemám, stejně se to nejlíp píše když se to opravdu pociťuje. Na Vánoce se mě tohle netýká...

II. Éra bude zcela jiná

18. prosince 2010 v 17:54 | Prdelky zdrhaj |  Novinky a zprávy
Přece jenom trochu předbíháme, když od 11. Dubna je přece jenom trochu daleko. Přesto mi to nedá a něco o následující zcela jiné naší éře musím napsat pár slov, která vás jako jiná slova na tomhle blogu budou asi nudit, ale pro ty, co nás sledují by mohli vědět, na co se mají připravit.

Příští rok ve jménu hudby

13. prosince 2010 v 14:04 | Prdelky zdrhaj |  Novinky a zprávy
K hudbě nepotřebuješ umět zpívat, hrát na nějáký nástroj nebo umět psát texty. Proto, aby si jí porozuměl v ní musíš věřit a najít k ní tu zprávnou cestu...Nějáký to trapný motto k příštímu roku. Nechápu význam, ale nějak to napovídá k tomu, co se příští rok bude dít. Nikdo z nás neumí zpívat, hrát na hudební nástroj a ani psát texty. Přesto jako ostatní s hudbou žijem každý den a i my si někdy rádi zazpíváme i když to vůbec neumíme. Zkrátka se nechte do příštího roku překvapit, nic velkého neslibujem.

Blázni v lese

11. prosince 2010 v 19:04 | Prdelky zdrhaj | Kristuš |  Naše fotky
Les bylo pro mě už odmalička magické místo plné neobjeveného. Vždycky jsem byla častým návštěvníkem a zůstalo mi to až do teď. Čím že to? Sama nevím, něco mě k němu táhne. Minulý rok tomu také tak bylo a já se do lesa s Vojťasem vydala hlavně kvůli natáčení. Za vesnicí je jedno místo, kde si zkrátka připadám jako v pohádce. Zelená tráva, keře, stromy. Všechno se krásně zelená a nic bych tomu místo nevytknula, tedy až na o kousek dál vykácené místo. Lidé tam chodí často a ani se jim nedivím. Jak už jsem se zmiňovala o minulém roce, zůstalo dost fotek, ale vždycky se mě líbila tahle. Vážně nevím proč taková dementní fotka s holkou tančící po lese jak blázen. Připadá mi plná života. Já ji zase po dlouhé době vytáhla ze starého článku a trochu jsem si s ní pohrála. Tím trochu, myslím vážně trochu. Upravená kontrast v nepěti minutách hotová. Pokud máte zájem o další lesní fotky z roku 2009, podívejte se zde, zde, zde a zde. Zaprvé omluva za namyšleně sebevědomí komentáře, ale v té době jsme měli blog jenom pro sebe, tak jsme si lhali pro sebe a za to, že je to rozděleno tak dementně.

Fantazie bez zábran

9. prosince 2010 v 15:59 | Prdelky zdrhaj |  Novinky a zprávy
Každou chvilku přemýšlím, co bychom mohli natočit, aby to mělo hlavu i patu, jenže má hlava je naprosto vyčerpána všemi nápady. Už mě nenapadá naprosto nic! Proč to kdysi bylo tak strašně jednoduché, kdy jsme zkrátka zapli foťák a točili úplně všechno? Protože jsme nepřemýšleli nad tím, jak se to bude ostatním líbit nebo jestli je to pochopitelné a propracované. Je na čase se vrátit do těch starých časů, když jsme filmy točili takovím způsobem. Jak už prozrazujem, asi natočíme další úchvatný film, kde vládne šílenost a demence. Napadl mě zrovná název: FANTAZIE BEZ ZÁBRAN. Zkrátka film všeho druhu. Horor, blbá sranda, kouzla, prostě všechno. A netroufám si říct, kdy se to bude točit, ale asi někdy na jaře, protože ve sněhu by to bylo naprosto na nic. Tak jen menší informování, ať víte, na jakou tu debilitu se můžete těšit.

Vždycky se budu bát, aby na mě v mé třídě něco nepřistálo

8. prosince 2010 v 14:41 | Prdelky zdrhaj | Kristuš |  Zápisky & kecy 2010
O své třídě už jsem se zmiňovala tady. Ráda bych vám popsala normální den v téhle třídě. Tenhle byl obvzláště zajimavý. Nejlepší hodina byla asi přírodopis. Vyjmečně jsme byly u nás ve třídě a ne v přírodopisné učebně, tudíž jsme seděli tak jak sedíme normálně a já tedy s totálním retardem. Mimořádně jsem se nasmála. Našeho učitele jsme prohlásili za slepého patrona a já umírala smíchy. Po další hodině se odehrál ve třídě totální masakr. Mou nej. kámošku nasrali takoví tři holčiny. Lítali pouzdra, deníčky, no zkrátka všechno co bylo po ruce. Byla to úžasná podívaná. Lítající věci jsou ale u nás ve třídě naprosto normální. Honění, rvaní, zkrátka takoví to normální puberťácky divný věci. Dnešek byl skvělej, ale ještě neskončil, tak nebudu předbíhat. Za dvacet minut jdu bortit bungr, ale to děláme pro zvířátka. Někdy vám o tom možná napíšu víc, mějte se :)

Music Video: Kloboučkářský koncert

5. prosince 2010 v 8:38 | Prdelky zdrhaj! |  Videa
Minulý rok 12.12. jsme zveřejnili tohle video, které mělo sloužit jako další díl vážně nepovedeného a trapného serialu Žatecká Prda Parody. Tohle video se stalo naším nejsledovanějším, které jsme my natočili. Jasně, je to malá sledovanost, ale naše některá videa neshlédne ani padesát lidí, proto jsme rádi za tuhle sledovanost, která s radostí dále vstoupá nahoru. Ostatní díly serialu jsem radši dala na youtube.com do soukromí, vzhledem k tomu, že na mě každý den padali stížnosti, co to je za kravinu. Zbyl nám jen tenhle díl, který byl umístěn na stream.cz a shlédlo ho přes dva tisíce lidi a moc vám za tuhle sledovanost děkujem :-)

Tady můžete vidět, že to hraní na kytaru a zpívání asi mělo být trochu jinak a měli by jsme se to asi lépe naučit :-D Jinak, trocha demence ještě nikoho nezabila. Písnička Old Time Rock N' Roll od Boba Segera.

Co říkáte na video?


Kristušína

4. prosince 2010 v 20:49 | Prdelky zdrhaj! |  Naše fotky
Nevíte, proč sem ty fotky dávám? Netrpím tak velkou nudou, abych si odpustila tenhle velice nudný článek, který do AK nepatří. Stejně vám sem ty fotky musím dát, zkrátka síla pochlubení svím děsným ksichtem, ale radši tyhle fotky nekomentujte, jsou totiž opravdu hrozný, ale tahle rubrika uléhá do pořádně tvrdého spánku, je na čase ji probudit...Tyhle fotky jako z noční můry ji zaručeně probudí

Kruťáci na scéně

4. prosince 2010 v 20:23 | Prdelky zdrhaj!
Konečně je viditelné naše zdokonalování se a zlepšování. Pořád to není ono, ale konečně je objeven serial, který nás opravdu baví a stojí za to ho natáčet. Tam si zase tak na nic nehrajem a natáčet to není zase tak složité jako v předešlích seroších. Snad nám to tady u toho serialu vydrží dlouho a novejma dílama vás nezklameme.

Vojťas, Kristuš a Matmut jsou sourozenci a každý den je pro ně novím nezapomenutelným zážitkem. Vždy se rádi baví a nic je v jejich šílenství nezastaví.

Líbí se vám serial?


Samara přichází v bílém

4. prosince 2010 v 19:02 | Prdelky zdrhaj!
Konečně něco, co se lidem líbí, ale neříkáme, že se nám to povedlo. Taky film z léta 2009, kdy náš film léta byl Kruh a tak jsme natočili menší parodii. Občas se tam chováme fakt jak dementi, ale nás to natáčení tak bavilo, že jsme si ho chtěli užít a proto tak blbnem. Posuďte sami, jestli nám tohle dílo povedlo nebo je to další OMG film...

Mladý Johnatan(Vojťas) se šel jako každý den projít parkem, ale naneštěstí našel tajemné DVD, na němž byly šokující výjevy jakoby mrtvé emo holčičky obarvené na blond(Kristuš). Poté zazvonil telefón a tajemný hlas řekl: Za sedm dní zemřeš. Johnatan si z toho dělal srandu, ale ona Samara vyhrožovala čím dál tím víc jeho smrtí, jako třeba smrtí jeho bratra(Matmut). Sedmý den opravdu zemřel krutou smrtí!

Líbí se vám film?


Mystery garden

4. prosince 2010 v 18:51 | Prdelky zdrhaj!
Opravdu, nic lepšího nás fakt nemohlo napadnout než takoví jak my říkáme "Drama" dohromady s naším postavěným bungrem, který jsme vytvořili v létě 2009. První část v trochu horším počasí by nemělo vůbec patřit k té druhé, ale fantazii se meze nekladou. Neměli jsme nic připravené, jen jsme vám chtěli ukázat náš bungr.

Utíká před upírem, potká holku ze stromu a to jen že si koupil zahradu za pět milionů od kupce, kterému nejde vidět do tváře. Po rocích uvězněn v zahradě si psychopat(Vojťas) vydělává loupením a vražděním. Uteče před manijakem Rachell(Kristuš) a najde svého adoptovaného syna Phoeba(Matmut)?


Fízlové prohrají, ale vyhrají

4. prosince 2010 v 17:49 | Prdelky zdrhaj!
Tak odvaha tohle zveřejnit musela bejt fakt velká! Větší trapárnu nemohl snad nikdo natočit, ale každý nějak začínal a my začínali takhle! Nebudem se stydět za naše dech beroucí začátky a hodíme je za hlavu. Klidně napište odporný komentář, nám to určitě vadit nebude, vzhledem k tomu že vás budem zajistě chápat.

Příběhy trochu nezvyklích policajtů zdokumentovány v opravdu krátkých videiich.

Vojáci v akci

4. prosince 2010 v 17:41 | Prdelky zdrhaj!
Ach jo, proč vždycky natočíme tak něco nerealného a ještě to pokoníme jak nejvíce můžem? Otázka pro všechny naše filmy a serialy kromě snad jednoho. Tenhle serial byl vážně zážitek točit a hlavní je přece jen to, že nás to bavilo i přes všechny nenázory a to, že se na to nikdo nedíval. Každopádně už nejsme odhodlaní natáčet dál, protože by to mohlo dopadnout fakt špatně. Jinak ten popis neberte nějak vážně :-D

Příběhy tří vojáků, kteří jsou odhodláni jít snad úplně do všeho aby zachránili své okolí. Vojín Karamel, Vojín Čokoláda a Generál Marmeláda v akci vždy a všude.

PRVNÍ A DRUHOU SERII NAJDETE KE SHLÉDNUTÍ TADY

Army

4. prosince 2010 v 17:26 | Prdelky zdrhaj!
Film natočený, ani si nepamatujem kdy vlastně. Myslím, že začínal podzim a nemusíme říkat, že Kristuš asi musela být zima. Zase není z naší hlavy a zase je to neuvěřitelně katastrofální kvalita. Od strejdovího foťáku se nic jinýho čekat ani nedá. My jsme některé scény nemohli ani natočit, zkrátka to bylo nad naše síly, ale nakonec jsme to nějak zvládli. I když tenhle film nás vůbec nebavil točit, protože tam chybí ta naše potrhlost.

Po hrozném souboji zbyly už jen dva vojáci(Kristuš a Vojťas), kteří musí dokončit misi nejen pro svoji záchranu. Bojují o holý život, přežijí?

Radši se ani nebudem ptát na názor...


Drogový vrah

4. prosince 2010 v 16:24 | Prdelky zdrhaj!
Tento film jsme natočili v létě 2009 při jednom dost horkém dni. Natočili jsme ho i s naším dalším rodinným příšlušníkem, který všechno navrhl, natočil a vymyslel. V závěru zpracování filmu je totálně otřesná kvalita, ale u windows movie maker se dá tak nějak čekat. Každopádně podle všech reakcí tady na blogu se vám film líbil, ale na Amatérskefilmy.cz ho vůbec neocenili, vzhledem k tomu že tam je rozhodující kvalita, takže jsme neměli šanci. A teď něco o filmu.

Tajný agent F.B.I (Vojťas) sleduje už dlouhou dobu drogového dýlera pod přezdívkou Bibo (Kristuš), který má na svědomí velké množství vražd. Bibo spolupracuje s jeho společníkem, který dýlerku nečekaně udal na policii, ale Bibo včas zasáhne. Naneštěstí se stane to, co by nikdo nečekal...

Líbil se vám film?


Kdo jsme? Co jsme? Proč jsme?

4. prosince 2010 v 12:59 | Prdelky zdrhaj! |  My & blog
Kdy se poprvé potkali?
Těžko říct, někdy v útlých letech
Byly stvořeni:
11. dubna 2009

Kdo jsou Kruťáci a co jsou?
Rodinné příbuzenstvo, které se chce jednou za pár let podívat, jaké bylo jejich dětství, alespoň z části. Dokumentují každej den, kterej spolu prožili, už 3 roky. Fotit, tvořit a natáčet začali 11. dubna 2009, když se natolik nudili, že ihned natočili tu největší kokotinu na týto planetě. I když jsou každým rokem staší a starší, blbnout nepřestávaj. Válej se v bahnu, lezou po stromech, mlátěj se jak malý děcka. Jací jsou poznáte ze všech těch článků tady. Autorskejch článků.

Proč jsou, co chtěji dokázat, proč jsou to blázni?
Nikdo neví, proč tady jsou, asi aby se úplně ztrapnili a jediný, kdo by se jejich tvorbě smál jsou oni sami. Chtěji mít hordy spřátelených fanoušků a mega návštěvnost, ale to je někde ve hvězdách, protože je jasné, že se to nikdy nestane, ale jim stačí to co právě teď mají. Jsou blázni, protože je to baví, protože se rádi baví a rádi se směji, protože chtěji předvést a proslavit šílenost...Tohle jsou Kruťáci, to jsme my!

Upoutávka na náš blog

4. prosince 2010 v 8:50 | Prdelky zdrhaj! |  Videa
Rozhodla jsem se vytvořit takovou menší reklamu na náš blog. Zabrala mi kolem 15 minut a jestli se povedla, můžete posoudit jen vy sami.

Sestříháno: Kristuš
Hudba: Hammerfall- Any mean necessary

Jak vás na Vánoce nepřekvapíme

3. prosince 2010 v 14:40 | Prdelky zdrhaj! |  Novinky a zprávy
Vánoce jsou nablízku a jak jsme slibovali, že tady dáme spousta vánočních fotek a videii, slib opt nesplněn. Bohužel se nám vánoční díl nepodařilo natočit, tudíž nás to velice mrzí a na Vánoce nečekejte nic, jen to popřání hezky ztráveých svátků a to bude asi vše. I když nějáké pamatačení nebo vzpomínkové video by se na takové svátky hodilo, ne? Uvidíme, jak to vlastně dopadne.

Ale vážně už mě začíná štvát, jak tady pořád píšem o našich pocitech a nevěnujem se tomu, čemu máme: NAŠÍ TVORBĚ. Furt jenom vykcáváme a žádný novinky nebo něco podobnýho. Chci, aby to bylo tak jako při staru. A na hezky a dlouhý napsaný článek vám zhluboka kašlu!