Listopad 2010

Co se poslední dobou událo?

30. listopadu 2010 v 18:31 | Prdelky zdrhaj! |  Zápisky & kecy 2010
Modrá je dobrá a basta! Konečně vzhled, který se mi líbí a souvisí se současným obdobím, teda měl by se aspoň trochu podobat. Když už jsme tak u toho období, je krásné vidět bílou krajinu, teda až na tu rozjetou sračičku na silnících, ale zatím to není tak hrozný, jak jsem na začátku očekávala. Dneska jsem se byla s nej. kámoškou se vrátit do té mladší doby, kdy jsme nasedli na pekáč a lopatu a vydali se vstříc větru zimního. Ach, měli jste vidět ty moje karamboly. Asi ten můj největší byl, když jsem o cosi narazila a letěla s dvěma kotrmelcama do zadu kupředu. Hrozně jsem se nasmála a zítra to doufám bude pokračovat. Vím, měla bych už z těch sáněk atd. Vyrůst, ale nejde odolat. Možná vám dám i někdy odkaz na fotky, který plánujem na zítřek, uvidíme :)

2x09- Všechno dobře dopadlo

29. listopadu 2010 v 14:13 | Prdelky zdrhaj! |  Videa
Pokračování naší úchylné 2.série Vojáků. Tentorkát vás potěším, tentorkát už naposledy. Serial Vojáci v akci definitivně ukončujem, vzhledem k tomu, že nás baví více realné věci.
________________________________________________________________________
Popis dílu: Vojáci dostali špatnou zprávu, vojín Čokoláda je zpět! Přinesl si i další průšvihy, ale nakonec se podaří vojína dopadnout a omráčit. Tohle je závěrečný díl nejen druhé série, ale i celého serialu Vojáci v akci.
Hudba: Green Day- Boulevard of broken dreams, Kabát- Corrida, Marilyn Manson- Fight song
Ke shlédnutí: HQ
Ke shlédnutí na:Youtube.com|Stream.cz|Vimeo.com

Jaký je váš názor na díl?


Jsme jen banda šílenců

28. listopadu 2010 v 18:35 | Prdelky zdrhaj | Kristušino kecání | |  Zápisky & kecy 2010
Teď přemýšlím čím dál tím víc častěji, co jsme to vlastně za ty necelé dva roky zvládli. Zatím to byla většinou odbytá práce, nepromyšlená a nepropracovaná. Už tolikrát jsem se pokoušela to nějak napravit, ale vždycky bez úspěchu. Někdy mám hroznou chuť spravit to tady, úplně předělat a jít za úspěchem, ale jak už to tak dopadá, je to tady zaplněno šílenými a stovky videii a fotek naší tvorby. Ráda bych to tady změnila, ale jak? Kdyby jsme tenkrát věděli, jak tento blog bude zaplněnej, trochu bychom se zbytečnými a info články brzdili, ale co se stalo, stalo se. Zkrátka to tady nechám, tak jak to je i když je to tady nepřehledné, ale budu to napravovat postupně, snad se na ty staré články někdy zapomene. Je to tady jak na skládce maniaků a šílenců, kteří natočí snad úplně všechno. S fotkama je to taky bídné, nebojím se říct, že jsme něco po stovce, videa jsou na tom stejně. Snad vy, kteří blog navštěvujete jste spokojeni s našemi stránkami. Tohle byl další zbytečný článek na to umírající a nudné téma: Zase děláme něco špatně aneb zase nám něco vadí...

2x08- To bylo o fous

28. listopadu 2010 v 13:28 | Prdelky zdrhaj! |  Videa
Ještě před tím, než začnu psát o dílu vás chci upozornit, že když se člověk nudí, je schopen udělat cokoliv aby ta nuda skončila, hlavně v horkém létu. My natáčeli naprosto nesmyslné dva díly už od ukončeného serialu. Je to hrozné, my víme, ale berte to jako zabavení při nudě v létě.
________________________________________________________________________
Popis dílu: Vojáci generál(už jen vojín) Marmeláda a vojín Karamel jsou zpět ve službě po hrozném úrazu. Nad jejich území se snesli bombardéry a spousta Vojáků z vedlejších armád. Vojáci měli za úkol prozkoumat neznámí objekt, ve kterém v překvapení našli i bombu, před kterou o fous odskočili.

Hudba: Saw Soundtrack- Last I Heard, Fuck This Shit

Ke shlédnutí: HQ

Ke shlédnutí na: Youtube.com|Stream.cz|Vimeo.com

Co říkáte na díl?


Pověste ho vejš...

27. listopadu 2010 v 12:54 | Prdelky zdrhaj! |  Zápisky & kecy 2010
Ach, jak my milujem tuhle písničku. Starý dobrý rock! Je mi líto, že se na tyhle legendy jako tahle písnička zapomíná, když jsou schopni dokázat víc než všichni ostatní ze zahraničí, kteří se sem nacpali. Taky poslouchám zahraniční celebrity, to jo, ale rozhodně ne Miley Cyrus atd. Každopádně tahle písnička za něco stojí a podle komentářů na youtube.com se na něj zas tak nezapomělo. Harlej má úžasná písničky a hlavně se povedla obvzlášť tahle. Dávám vám sem ji na poslech a líbí se vám?
_____________________________________________________________________________

Víkendová videa ( 19.11.-21.11.)

27. listopadu 2010 v 12:16 | Prdelky zdrhaj! |  Videa
Je na čase shrnout do jednoho minulý víkend, kdy se měl uskutečnit začátek Kruťáckého návratu a podařilo se. Udělali jsme taková videa, jaké jsme chtěli a já je teď začínám postupně sestříhávat. Zde jsou videa, která nelze zařadit do nějáké vytvořené rubriky, proto je shrnu do jednoho a jejich téma si nese název: VÍKENDOVÁ VIDEA. Není jich moc to ne, ale ráda bych vám ukázala alespoň malé chvilky z našich víkendů. Fotky už jsme sem dali a můžete se na ně podívat ve fotogalerii.

Skákání
+Z natáčení dílu 1x02- Je to konec? jsme natáčeli i to nepotřebné pro díl, jako třeba skákání přs opravdu ohavný potok. Není to zajimavé či něco podobné, ale můžete vidět jak se zabavíme třeba mezi natáčením. Videii je ještě více, ale už se mi nechtěli sestříhávat, proto vám musí stačit tenhle sestřih videii.

Natočil: Kuba a Kristuš
Sestříhano: Kristuš

Nechme tyhle fotky vzpomínkou

26. listopadu 2010 v 21:09 | Prdelky zdrhaj! |  Naše fotky
Nebudu říkat, že se tam všichni tváříme jak totální retardi, když to určitě pocítíte sami. Pár takových podobných fotek jsem tu kdysi už dávala. Najdete je tady. Teď zase prohlédávám strejdův počítač, kde sjem zmiňované fotky objevila a dávám sem zbytek těchto totálně pro mě nechápajících fotek. Fotil to kdysi brácha*bratranec. Teď nevím jestli za účelem něco natočit nebo prostě něco jen tak nafotit, každopádně pro mě jsou to takové ty...no nevím, jak to nazvat

Asi začnu psát povídky

25. listopadu 2010 v 17:21 | Prdelky zdrhaj! |  Zápisky & kecy 2010
Nikdy jsem o tomhle nepřemýšlela, ale v nudě uděláte cokoliv a hlavně když vám hlavou proběhne úžasný námět na nějákou tu povídku. Rozhodně to nejsou umělecká díla a vůbec nejsou povedený, ale mě to baví a rozhodně si nebudu nic dělat z hrozných reakcí. Povídky nebudu psát sem, ale na blog který mám s nej. kámoškou a už zde párkrát zmiňovaný. Najdete ho tady. Jestli jsem článek psala já se dozvíte na konci onoho článku. Budu ráda za komentování a jak kladné, tak i záporné komentování. Děkuju předem

Jinak pokračování Kruťáckého návratu bude možná tuhle sobotu nebo pátek, to se ještě uvidí.

Přeplácané designy to mi jde aneb opravdu jsem blázen!

22. listopadu 2010 v 14:08 | Prdelky zdrhaj! |  My & blog
Unešená z těchto fotek a okamžitě jsem začala vytvářet design. Myslela jsem, že to bude nadějný, ale já tam chtěla ty fotky narvat všechny, tudíž jsem z toho udělala jakousi spatlaninu. Odhadla jsem se ji vám tu moji spatlaninu ukázat. Nevím proč, ale působí to na mě jako retro :-D Vím, je to šílená úvaha, ale to je můj dojem z tohohle výtvoru. Teď přemýšlím, jestli ho má mdát na každodenní dívání se nebo ho raděj nechat být. Tady je teda ukázka a co na něho říkáte vy? :) Zvetšíte klimnutím pravým tlačítkem na myši a potom Zobrazit obrázek

Komentování, návštěvnost

21. listopadu 2010 v 18:59 | Prdelky zdrhaj! |  Zápisky & kecy 2010
To spousta blogerů řeší. Snaží se nahnat návštěvnost jak jen to jde a někteří vcelku ohavnými pokusy ( reklamy atd.). My by jsme si určitě taky přáli mega návštěvnost a hordu komentů, jenže potom to stejně strácí to kouzlo blogování, když někdo napíše: Hezů blog, tak mi to ani nějak potěšující nepřijde, protože pro některé je to jen rozesílání reklam, tím chci říct, že to napíšou na každej blog, na kterej narazí a čekají, že jim to oplatíme. My jsme rádi za každou hodnou osobou, která podstoupila to riziko a náš blog navštívila a vážně nám udělá radost přidaný komentář s názorem. Ale štve mě, že lidi se chytají jen na tyhle všeobecné články a tu naši tvorbu ignorují. Jasně, taky by měli protože to není zrovna nejlepší, ale udělalo by nám vesmírnou radost za každý názor. Záporný i kladný. Moc si stěžuju, já vím, ale musela jsem to říct.


Video of photos | 20. 11. 10

21. listopadu 2010 v 12:25 | Prdelky zdrhaj! |  Videa
Fotky ze včerejška ( 20.11. 10). Byla dost velká sranda a focení nás bavilo. Mě se ty fotky hrozně moc líbí. Ty jejich barvy (po úpravě), ta kvalita, no prostě všechno. Zdí to sebevědomě, já vím, ale konečně si něco můžem pochválit. Ty fotky jsou trhle pitomý, ale i tak se mě líběj. Já je dala do videa, protože už těch vkládání fotek mám plný zuby. Na fotky v normální velikosti se můžete podívat u mě na facebooku. Stačí mi napsat a já vám facebook dám.

Líbí se vám fotky?


1x02- Je to konec?

21. listopadu 2010 v 9:49 | Prdelky zdrhaj! |  Videa
Popis dílu: Byl den jako každý jiný. Vojťas, Kristuš a Matmut trávili dlouhý čas ve svém bungru, ale další den z nějákého neznámého důvodu zmizel Matmut úplně beze stopy. Vojťas a Kristuš se ho vidali hledat, jenže jediné co našli byla Matmutova bota. Šli dál a nakonec Matmuta našli, jenže mrtvého! Chtěli to jít ihned nahlásit na policii jenže nějáký pdoivný zvuk je v tom zastavil. Vojťas a Kristuš se svalili na zem. Je to konec?

Hudba: Evanescence- Lies, Saw Soundtrack- Action

Ke shlédnutí: HQ i HD
Ke shlédnutí na: Youtube.com|Stream.cz|Vimeo.com

Jaký je váš názor na díl?


Ze včerejšího natáčení

21. listopadu 2010 v 8:34 | Prdelky zdrhaj! |  Naše fotky
Nezajimavé fotky, ale my bychom se někdy rádi podívali, jak to bylo u našeho natáčení. Jak to včera probíhalo se můžete dočíst také tady.

Počet fotek: 17


Koupání se v močůvce a bloudění v uschlích haluzích

20. listopadu 2010 v 18:46 | Prdelky zdrhaj! |  Zápisky & kecy 2010
Dnešek byl asi jeden z nejpovedenějších natáčení z historie nás tří. Nejdříve jsme umírali pořemýšlením nad tím, co natočíme. Padali naprosto nepřijatelné návrhy. Vím, psala jsem sem o tom, že je všechno dopsané, ale to počasí nám udělalo tu radost, že jsme byly vcelku přijatelném počasí venku. A protože brácha se taky nudil, byl venku s náma a že teda něco natočíme. Napadl ho úžasnej díl: Je to konec? ke Kruťákům a nafotil s náma super fotky na místech natáčení. Nejvíc jsme se nasmáli asi u opravdu nechutného potoka s močůvkou. Byla tam scéna, jak jsme utíkali před kýmsi a já měla hodit držku a Vojťas spadnout do potoka. Takoví záchvaty smíchu. Já se proplítala těma haluzema potom, to jsem se válela doslova po zemi a brácha se dusil. Všechno uvidíte v dílu, který právě dáváme na youtube. Dnešek byl vážně akční a to uvidíte v dílu. Za chvilku pujdem natáčet asi třetí díl s názvem: Oslava a pokud by jsme ho dotočili, tak to bude náš novějšjí rekord. Teda ze začátku jsme natočili pět dílů za den, ale teď natočíme sotva jeden, tak pokud dva, tak jedině super. Takže, Vojťas mě určitě netrpělivě očekává a snad se bráchův pokoj uvolnil a my se můžem pustit do dílu :)


Stromová banda alias PROMO

20. listopadu 2010 v 17:28 | Prdelky zdrhaj! |  Naše fotky
Dnešek byl jedno z nejlepších natáčení za naši éru šílenství. Zde máte jako první zdokumentování trochu lepší fotky ze dneška. Je to taky PROMO ke druhému dílu Kruťáků. Fotil je brácha(bratranec) a upravovala jsem jen kontrast

Jaký je váš názor na fotky?


SOUKROMÉ FOTO: Tak nějak při příjezdu

19. listopadu 2010 v 20:36 | Prdelky zdrhaj! |  Naše fotky
Asi před hodinou přijeli kluci a já vytáhla zrovna strejdův foťák. Naofitli jsme pár šíleňáckejch fotek. Já teda z nějákej fakt nemůžu. Vám to bude připadat asi trapný, ale je to náš blog o naší tvorbě, kam si můžeme dávat co chceme, ale tohle je jenom začátek.

Už jen pár chvil, už za chvíli se to přiřítí

19. listopadu 2010 v 17:24 | Prdelky zdrhaj! |  Zápisky & kecy 2010
Poslední dopisování, nabíjení kamery a naladění touhle písničkou na rozjezd. Kolem půl deváté se zahajuje dům k zhroucení. Vojťas a Matmut po dvou měsících příjídí opět do Vysočan a začíná KRUŤÁCKÝ NÁVRAT o kterém tu delší dobu mluvíme. Jestli nezačne, tak bohužel. Budem se snažit udělat vše, co je v našich silách. Uvidíme, jak to vlastně dopadne.

Ještě dopisuju vánoční díl, wow, mám jednu necelou větu. Musím pohnout. Na nahnání nápadů jsem si poprvé a naposledy pustila tuhle písničku, ale z toho výběrů mi nejvíce znázorňuje vánoce i když nechme ameriku amerikou. Takže teď jdu dopisovat a dobíjet své serepetičky. Taky najít vhodný oblek( nějáký šílený ovšem že) abych na ukecaném videu vypadala "slušivě" jako vždy!:-D A mám ještě další NOVINKU. Vzhledem k tomu, že Vojťas měl narozky, uděláme spousta videii, rozhovorů atd. s Vojťasem. Půlka dárku hotova, takže čekejte v příští době náhrn tvorby s Vojťasem :-) Tohle jen rychlé informování :-)
Další nudné informování, snad se to po rekosntrukci změní :-)

Už zítra to vypukne + nějáké ty informace

18. listopadu 2010 v 18:18 | Prdelky zdrhaj! |  Zápisky & kecy 2010
Ano, konečně už zítra dorazí Vojťas a Matmut kolem myslím deváté večer. Máme toho hodně jak už jsme psali tady. Snad alespoň polovinu z toho stihnem, přece jenom chceme být při staru a konečně se rozjet. I když tu máme něco přes 100 videii, baví nás to furt a bavit i nadále bude. Někteří by s tím možná po roce a několika mesících sekli, ale znám dost dobrý lidi, kteří se s tím neopovážli seknout a obdivuju je, ale taky lidi co s tím sekli hned po pár měsících. Snad se nám to povede co nejvíce a asi na Vánoce zveřejníme dva díly Vojáků. Takže zítra to začíná! Už v pátek večer něco natočíme a nafotíme= doufáme :-D. Takže to by bylo zatím vše, zítra...
Možná že nějak tak to bude probíhat i zítra večer, kdoví ;-D

Naši milovaní pejsci- Část první

15. listopadu 2010 v 16:14 | Prdelky zdrhaj! |  Zápisky & kecy 2010
Pár zmíňování o našich chlupáčích tu již bylo, teď bychom se chtěli o našich pejsáncích rozepsat snad co nejvíce jak to jen jde. A protože tu semnou Vojťas není, napíšu nejprve o tom mém chlupáčkovi. Pokračování nastane někdy o víkendu.

Elegantní plemeno, Irský setr...

Bylo to už dávno, co jsme si pro tohodle pejsánka jeli. Bylo myslím že léto a my si měli vybrat mezi ní a její sestřičkou. Bylo to trochu větší šťěňátko, ale přesto na svůj věk to bylo tehdy ještě malé a hubené. My si vybrali právě Nelušku, protože byla zvyklá na jízdu autem a na vodítku. Cesta domů byla dost dlouhá, ale nějak jsme to přežili. Máme ji u nás už tak pět let? Nebo víc? Teď už je to vykrmenné, otravné, mazlící, aktivní a milující. Miluju, když se s ní můžu mazlit a vidět ji, jak běhá. Na to, že už jí táhne na šestej rok nedá na sobě znát ani o rok navíc.

Zbožňuju Irské setry, zbožňuju tu jejich krásnou srst, charakter a elegantní běh. Stala se mím oblíbeným plemen od dob, kdy jsem poprvé uviděla Nelinku. Miluju a obdivuju všechna plemena, ale Irský setr je mezi těmi prvními. Peřece jenom, já jsem velký pejskař a nemůžu určovat první, durhá, třetí místa, když každé je něčím krásné a obdivované :-)

Dopisování, vymýšlení, tvoření

15. listopadu 2010 v 15:39 | Prdelky zdrhaj! |  Novinky a zprávy
Už tento pátek má přijet Matmut a Vojťas. Tento víkend by jsme měli strávit ve jménu natáčení, focení a rekonstrukcí blogu. Máme toho hodně a tím hodně myslím fakt moc hodně. Nápady jiskřím, tudíž se je snažím po nějáké té době sepsat, aby mi něco jen tak nevylítilo hlavy.

Mám vymyšlený obsah dvou dílů u Kruťáků a to pro všechny situace. Teď se asi vrhnu na vánoční díl u kterého se budu snažit co nejvíce zamýšlet, aby to bylo perfektní i když vlastně nebude. Už jsem taky psala o noční show u nás na blogu. Já sice napsala 19. Listopadu, ale to bude jen informování o zveřejnění nočních videii k show. určitě ale nafotíme nějáké profesinalistické fotky. Vypujčíme si tedy strejdův foťák a nafotíme:
  • PROMO PHOTOS- Tam nafotíme Promo fotky ke Kruťáci na scéně
  • HORROR PHOTOS- Bude to asi k noční show, ale to není jisté, zkrátka s námětem hororu
  • CHRISTMAS PHOTOS- Budou se blížit vánoce a budou to nějáké ty vánoční fotky, ale červené čepice nebo santa clause rohodně nečekejte! Známe i o jiných způsobech jak znázornit vánoce
  • PERSONAL PHOTOS- Tradiční fotky ze soukromí jako jsou třeba tyhle
Psala jsem taky o rekonstrukci blogu. Budeme se snažit udělat poutavý desing, zajimavější články atd. Snad se nám alespoň polovina z tohohle povede. Přece jenom jak už to tak skoro každá návštěva bývá. Vždycky se něco potento. Jako třeba, že se jednou nemělo čím natáčet, počasí stálo za prd. Snad si s počasím hlavu dělat nemusíme, když budem natáčet hlavně doma, protože je mi ihned jasné, že to počasí nevyjde. Snad se ale nic se zařízením neporouchá. Takže v pátek začíná KRUŤÁCKÝ NÁVRAT! :)

S bráchem to ani jinak nejde než spousta nepovedených záběrů

14. listopadu 2010 v 12:15 | Prdelky zdrhaj! |  Videa
Konečně jsem se dokopala sestříhat nepovedený scény z filmu ARMY. Totálně otřesná kvalita, ale starej strejdův foťák! je tam vcelku dost nepovedenejch záběrů, ale s mím bráchem to prostě jinak nejde. Tam musí bejt všechno perfektní. Jen kdyby to byla ještě lepší kvalita, tak by se to asi vyvedlo líp. Jak už to tak bývá, já se válím po zemi smíchem, ale vy asi umíráte nudou. No, tak jsme tam my, u vás by to taky tak nějak bylo :)

Fízlové prohrají, ale vyhrají

14. listopadu 2010 v 8:32 | Prdelky zdrhaj! |  Zápisky & kecy 2010
Nikdy tenhle název nepochopím, nikdy nepochopím, proč zrovna takoví nesmyslný. Přesto tohle jsou naše začátky, na které nelze zapomenout ať se děje co se děje. Alá, následuje další článek o začátcích.

Lidé, kteří odsuzují podle vzhledu

13. listopadu 2010 v 18:45 | Prdelky zdrhaj! |  Zápisky & kecy 2010
Někdy mám pocit, že mě spousta lidí odsudí podle toho, jakej mám styl. Chodím sice spíš většinou v černé, ale to neznamená, že se neumím smát. Zatím mi nikdo neřekl, že jsem emo a za to jsem nejvíce šťastná. Emo rozhodně nejsem a rozhodně to nemám v plánu. Má svůj vlastní styl, ale někteří by se nebáli říct, že
to emo jsem a vlastně o mě vůbec nic neví a soudí jen podle vzhledu. Tohle se děje skoro pořád. Nepochopím lidi, kteří odsoudí a řeknou, že je to kráva jen při
prvním pohledu na osobu. Je to podle mě naprosto ubohé. Občas mám i pocit, že se mi tohle děje u některých učitelů. Jsem v černé a nejsou na mě ani trošku
milí až na některé vyjímky, kteří na styl nehledí.

A co vy? Upřímě, určujete podle vzhledu jací lidé jsou nebo s němi nedjříve promluvíte a poznáte je?

Tento článek napsala Kristuš

Nepovedené scény- Kruťáci na scéně 1x01

13. listopadu 2010 v 17:34 | Prdelky zdrhaj! |  Videa
Prohlédávání videii na moc nepoužíváném počítačovém účtu je dost záživný. Objevila jsem ještě nezveřejněný nepovedený scény z rozjetýho serialu: Kruťáci na scéně. Můžete vidět, že klidně hozený balónek za plotem pro nás není žádný problém i když si pro něj můžem bez stresu jít, raděj ten plot přelezeme.

Včerejší koukání na Drogového vraha

13. listopadu 2010 v 7:37 | Prdelky zdrhaj! |  Zápisky & kecy 2010
Včera jsme byly s mou nej. kámoškou u nás a protože jsme se tak trochu nudili, pustila jsem jí pár našich videii. Z nějákého neznámého důvodu se jí nejvíce líbil Drogový vrah. Ono se na něj spíše valí vlna kritiky, ale na amaterskefilmy.cz se to dá tak nějak čekat, vzhledem k tomu že tam záleží hlavně na kvalitě. Dost jsme se u toho nasmáli i když je kvalita vcelku otřesná, děj není zas tak špatný. Taky jsem ho nevymýšlela já, ale můj brácha a ten to taky točil. A protože je film uveden v zapomění, dávám vám možnost napsat názor sem i když to není zrovna nejlepší, jsme ochotni přistoupit ke každému názoru. Kdyžtak si to pusťte v HQ- 480p

Jede vám Freddy Krueger?

11. listopadu 2010 v 15:06 | Prdelky zdrhaj! |  Zápisky & kecy 2010
Jdu vás otravovat, muhehe. Nebudu tohle nějak natahovat. Se svím hororvým blogem jsem se z nějákého neznámého důvodu přihlásila do soutěže o nej. halloweenský desing. Pokud by se vám ten můj desing, který je TADY tak náhodou líbil, budu ráda za hlas, ale do ničeho vás nechci nutit. Hlasujte prosím TADY, kde jsem pod přezdívkou Kristýna.

Jinak co ze dneška?? Hned z rána trochu rvačka, ale tendotyčný to bohužel přežil, ale nějak tak mi dochází, že vlastně agresivní jsem, jak mi to tak všichní říkaj. Dneska bych šla zase ráda vyřvávat na les, ale kdoví jestli ven dneska vůbec pujdu. Snad to vyjde. Mimochodem jsem si dneska vydělala pět jedniček, dvojku a trojku, tudíž jsem víc než nadšená. Sice článek stojící za houby, ale měla jsem zrovna na psaní chuť, tak proč nevyužít, když se taková šance naskytne opravdu málo :)

Tento článek napsala Kristuš

Jsme ochotni se vrátit

10. listopadu 2010 v 19:05 | Prdelky zdrhaj! |  Novinky a zprávy
Dlouho slibované, ale ještě nedokonané. Pořád píšem o tom, jak se vrátíme v celé své kráse a začnem znovu plně psát, přidávat ty šílená videa nebo fotky a zkrátkaa to tady bude jako při staru. Ale ještě se asi nenaskytl ten zprávný čas to splnit a udělat jak
tomuhle blogu tak i vám radost. Těch oznámení bylo vcelk udost a doufám, že tohle je snad poslední.

Ráda bych přidala nějáké obyčejné fotky, ale když jsem v tom Autorském klubu, mám pocit, že za pár obyčejných fotek mi všichni vynadají. Zkrátka se mi do hlavy vbloudila myšlenka, že naše články musí být originální. Snad mě to brzy opustí. Přece jen si tady můžem přidávat co chceme. Už brzo ten třesk snad nastane. O víkendu najdu trochu času, který zavěnuju blogu a nějak tak trochu začnu. Tak, to bylo další oznámení ohledně "Kruťáckého návrátu" :)

Retardovanost především

9. listopadu 2010 v 14:50 | Prdelky zdrhaj! |  Zápisky & kecy 2010
Poslední dobou trávím čas venkem a školou. Právě tam toho zažiju 100...x víc než kdekoli jinde. Dneska jsem se dozvěděla, že jsem agresivní! By mě zajimalo jako proč. Dokonce mi to oznámil i pan učitel na přírodopis . Vím, že tady toho nepřibylo vcelku dost, ale někteří by jste mě měli pochopit. Přece jen si na tenhle blog může z nás dvou přidat co chceme a kdy chceme a nikdo by nám do toho kecat neměl. A co ten nadpis? Poslední dobou jsem jak retard v plném nasazení. Mám neustálé záchvaty smíchu retardovanosti. Zní to sice nesmyslně, ale to pochopím jen já. Zatím se tu mějte a snad tu brzy přibyde nový článek.

Zduřík

Tento článek napsala Kristuš
Ten výgeb je naprosto otřesný, ale no co no i když z tohohle dne mám i mnohem horší fotky . Miluju lezení po stromech, odjakživa, hlavně když minlej rok podemnou jeden rupl, to byl zážitek s Vojťasem a Matmutem

Jsou i důležitější věci než počítač

5. listopadu 2010 v 17:55 | Prdelky zdrhaj! |  Zápisky & kecy 2010
Věta, která si většina inteligentních tvorů dokáže zapamotovat a dodržuje ji pro svůj vlastní propěch. Venku se toho zkrátka zažije víc. Možná že vám pomale dochází, že přídávání na tomhle blogu chátrá a je dost klidně možné, že napíšete: Tak si přidávájte kdy chcete ne? Lehké to říci, ale když sem občas zaskočím, víte jaké je to tady vidět bez komentářů a článků? Fajn, blog je přece jen něco virtualního. Vzhledem k tomu, že už musím to zkrátím. Je jen otázkou času, kdy se zde zase ukážem, ale jsem denodenně v lese se svoji nej. kámoškou a rozhodně tam toho zažiju víc. Kdyby jste mě hledali, tak mě najdete na www.nejsme-normal.blog.cz. Tady nekončím! Jen mě častěj uvidíte tam. Takže pěkný víkend a hodně zážitků :)

Tento článek napsala Kristuš

My BFF

1. listopadu 2010 v 19:44 | Prdelky zdrhaj!
Udělal jsem malý video.Je tam sice málo fotek,já jich víc neměl :(.Mno jinak jsou tam všichni mí BFF.Je tam i Kristuš.Mno já to sice moc s tím programem neumím,ale snad to oceníte (jo a taky sorry za to zakončení tý písničky ještě to nemám vychytaný tak sory.Video jsem dělal asi 5 min.Jedno mě na tom editoru štve šíleně dlouho tam trvá Save(uložení videa) někdy i půl hodi.mno abych to nezdržoval tak vám tady dávám to video.Jo a to video je z facebooku.JJ.Nazdar!