Říjen 2010

Šťastný Halloween!!

31. října 2010 v 7:25 | Prdelky zdrhaj!- Kristuš |  Zápisky & kecy 2010
Ták, dneska je ten Halloween. Dneska to sice venku nějak strašidelně nevypadá, ale snad si náladu naladíte sami. Krom toho se dneska posunuje čas, to bude vcelku nezvyk.  Není sice moc dobré tahat sem ty americké svátky, ale připomenout si ho snad nevadí. Já tedy ale dýně tahat ven tedy nebudu. Ale snad vám můžu popřát pěkný den ;)

Prohrabávala jsem rubriku nezařazená videa a našla jsem dost staré video, kdy nám opravdu hráblo! Tím hráblo, myslím fakt dost hráblo! Je to dost amatérsky sestříhaný a dost starý. Fakt to ale není nic moc. Jen jsme si tak hráli =D

Nenechám to tam na pospaz

31. října 2010 v 7:00 | Prdelky zdrhaj! |  Zápisky & kecy 2010
A už mám zase nový blog. Není zase tak nový. Dřív jsme ho měli my tři jako netový deníček, ale potom nám došlo, že je to vcelku zbytečné, tak jsem se tam po dvou měsících rozhodla vrátit a vést to jako svůj vlastní deníček. Nechci totiž na blog.cz nechávat blogy, na které nikdo nechodí. Těch blogů je ještě víc a chci je konečně smazat. Taky by jste měli smazat vámi nepoužíváne blogy, když vám k ničemu nejsou. Tohle byl vážně krátký článek, za což se omlouvám, ale chtěla jsem vám říct o tom staronovém blogu, který najedete na WWW.SAMARA-PRICHAZI-V-BILEM.BLOG.CZ. Tudíž budu ráda, když se tam podíváte, protože návštěvnost extrémě chátrá. Ale návštěvnost mě bude trápit asi na tom blogu nejmíň. Ovšem budu ráda, když připíšete názor nebo něco. Zdarec ;)

A pro nějáký nemyslící jedince, tady nekončím! ;D

Hrátky s Photofiltrem- Malé retušování

30. října 2010 v 11:50 | Prdelky zdrhaj! |  My & blog
Zlatý Photofiltre. Můj skvělý učedník grafiky. Zase jsem si po čase otevřela novější verzi PF a vyzkoušela, jakpak umím retušovat. No, žádná sláva. Vyzkoušela jsem si to na své vážně zděšující fotce ze včerejška. Vzniklo tohle. Vím, nic moc, ale retušování není zrovna moje oblíbená činnost.
Vážně, je to jen taková rychlovka, žádná sláva, takže fakt nic moc no. Akorát sem ze sebe udělala bledou no =D

Noční krvavá show u nás na blogu

29. října 2010 v 17:59 | Prdelky zdrhaj! |  Novinky a zprávy
Do hlavy se mi zase dostal ten jeden šílený nápad natočit něco, co tu ještě nebylo a nikoho to stejně nebude bavit. Když už vím, že kluci přijedou 19. Listopadu, mohli by jsme při opravdu velké nudě natočit něco exkluzivního, co by mohlo někoho zaujmout, ale jak už to tak bývá, nikdy to tak není. A cože by jsme to mohli natočit?

Sice už bude pár dobrejch dní po Halloweenu, ale strašit vás můžem furt. Sice vás vůbec nevystrašíme, ale to neřešte. Zkrátka se budem snažit o trochu hororovej večír s trochou zábavy a hrůzy. Hlavně tam chceme zapojit krvičku a mrtvolky. Můžou vás čekat nějáký ty scénky, kráťkoučký parodie nebo nějáký krátký filmy. Pár fotek a menší kecání na úvod. Název by měl být asi takovej:

Night Magical show with blood

Překlad názvu je Magická noc představení s krví. Asi špatný překlad, ale má to něco takového znamenat. Ale jaký večer se tohle uskuteční se vážně neví. Ono se ani pořádně neví, jestli se to vůbec uskuteční. Snad se máte na co těšit. Na nás blog se podívejte 19. Listopadu 10 večer a uvidíte, zda se noční show uskuteční.
Tento článek napsala Kristuš

Vyberte tu nejlepší fotografii

29. října 2010 v 15:41 | Prdelky zdrhaj! |  Zápisky & kecy 2010
Moc dobře vím, že takovéhle ankety jsou hlavně na zkoírovaných blozích o nějáké celebritě, ale tohle má tak trochu jiný účel. Nechte se překvapit, na co vybraná fotografie bude použita. Anketa bude ukončena 20.12. 2010. Právě v ten den se uveřejní, na co bude fotka použita. Bohužel nic nevyhrajete, ale za kliknutí diplomy a různé podobné blbůstky nedáváme, snad nás chápete.

Tak,tady jsou vybrané fotky. Sice se vám asi nebude líbit žádná, ale i z těch nejhorších se dá nějáká nejlepší vybrat. Jinak budem moc rádi a budem vděční za každý názor a hlasování v anketě dole v článku. Tady konečně ty fotky.

1.

V magické záři žárovky

28. října 2010 v 18:32 | Prdelky zdrhaj! |  Naše fotky
Vím, ten název je fakt jakejsi divnej, ale píšu to, co je pravda. Měla jsem děsnou nudu, tak jsem si řekla, že něco vyfotím. Ovšem že ta má spešl kamerka to i v trošku horším světle nevyfotí, tudíž jsem si zapnula no lampičku. Zase tak úplně lampička to není, ale to je jedno. Zkrátka z toho vzniklo tohle. Ale ten název je fakt přehnanej :D

Počet fotek: 6

Děláme blbiny na zahradě poprvé - léto 2010

28. října 2010 v 12:07 | Prdelky zdrhaj! |  Videa
Video je zveřejněno na stream.cz a na youtube.com

Video natočili všichni
a upravila Kristuš
Nejvyšší kvalita je HD
První sestřih letních videii. Děláme různý kraviny na zahradě. Víme, nuda jako sviňa, ale když už to mám sestříhaný. Mimochodem, pokud u toho není hudba, tak se omlouvám, ale nejede nám zvuk, tudíž ani nevím jaká.

Příjezd data 19.11.10

27. října 2010 v 16:44 | Prdelky zdrhaj! |  Novinky a zprávy
Mám pro vás snad dobrou zprávu. Vojťas a Matmut měli přijet minulej víkend, jenže já byla pryč, tak babička s tetou domluvili na 19. Listopadu. V ten den začíná obnova natáčení a focení. Měli by jsme natočit: Kruťáci na scéně, nějáké Music Video, po dlouhé době Ukecané video a nějáké to nudné video bez námětu. A určitě nafotímě nějáký ty fotky. Snad alespoň něco stihneme a budeme mít do focení a natáčení chuť . Tohle bylo jen takové info na co se můžete těšit. Snad se konečně rozjedem.

Mimochodem se omlouvám, že tady ještě nepřibyly dva konečné díly Vojáci v akci z léta, ale nějak se mi zatím nechce, nemám čas, nejede nám zvuk a nechcou se mě shánět zvuky od pistolí. Tak snad tady brzo budou, ale nic neslibuju

Vyhrála jsem

27. října 2010 v 12:19 | Prdelky zdrhaj!- Kristuš |  Zápisky & kecy 2010
Chtěla jsem to napsat už v pondělí, ale neměla jsem jaksi čas. Když jsem se vrátila v pondělí do školy, čekalo na mě milé překvapení. Minulý rok u nás ve škole byla fotografická soutěž na téma pohyb. Jako akční jsem se zapojila taky a nafotila jsem dost fotek. Nejvíce se mi povedla fotka s míčem padajícím do kalužiny. A právě s tou fotkou jsem získala první místo. Ceny vcelku ušli- Tryčko, kšiltka, plcka s Ostrovem u macochy a poukaz pro čytři osoby na příští rok na lanovku a ještě na něco. Tak, když se vám tady tak chlubím, tak tady ještě diplom no
Fajn, dost chlubení. O nic nejde, jen jsem prostě něco vyhrála Vím, další nudný článek, ale pochlubit jsem se musela

Zrůda z pekel

27. října 2010 v 9:17 | Prdelky zdrhaj! |  Naše fotky
Neberte ten titulek nějak vážně. Tyhle fotky jsou z léta, kdy se Kuba(brácha a bratranec) zase jednou pomátl. Tentokrát si vybral oběť Matmuta. Takhle to dopadlo.

Počet fotek: 3


Vzpomínám na staré dobré časy

26. října 2010 v 18:37 | Prdelky zdrhaj! |  Zápisky & kecy 2010
Dobrej, zase jdeme napsat nudný článek o starých časech. Je jich tu sice dost, ale musíme se vypsat. Nedávno jsme objevili s radostí amatérský seriál JitkaFuj!. Hrozně rádi tam chodíme a prohlížíme si jejich videa, fotky a díly. Ale vždycky si vzpomeneme na naše začátky. Vím, že to nejsou začátečníci, ale to, jakým způsobem články přidávají se mi prostě vybaví naše začátky. Teď už se ale jen snažíme o hezky napsaný článek, o to aby byl dlouhý a aby si ho někdo vůbec četl. Taky na tom má podíl tak trochu i AK. Ale čím víc takhle píšem, tím víc to tady začíná nudit a nikoho totady nebaví. I když se nám návštěvnost výrazně zvýšila a komentáře taky nejsou k zahození, pořád  tady chceme ten desing aneb náš první desing. Úplně jednoduchý a rubriky bez rozcestníků( tak bylo to jednoduchý, když jsme měli jen jeden seriál). Byl to tento:
Víme, děs a hrůza, ale zkrátka nás to takhle bavilo. Pořád nás blogovat baví, ale zvykli jsme si na "luxusní" a "zajimavé" přidávání a ztrácí to tu chuť. Zkrátka budem přídávat tak jak chcem, kdy chcem a co chcem. Nemusíte komentovat ani navštěvovat. My to tady píšem, protože nás to baví a pokud vám na tom něco vadí, ať si klobouk políbí . Aláá, teď už budem snad jen vylepšovat, vylepšovat a vylepšovat. Kevšemu, vymyslíme nějákou jinou přezdívku, jsme češí a mít anglickou nechceme. Tudíž tady budou asi hodně velké změny .

Tento článek napsal Team.Friends.Forever

Proč nám nestačí dušičky, co?

25. října 2010 v 16:52 | Prdelky zdrhaj!- Kristuš |  Zápisky & kecy 2010
Nespokojenost, takhle bych asi nazvala tohle téma týdne. Halloween (pokud se nepletu) je americký svátek, kdy je dnem strašidel, bonbónů, masek, dýní a klepání na dveře. Ale u nás jsou dušičky, které by se měli stále dodržovat a neplést sem americký halloween. Vím, asi jsem tím trošku Halloween urazila, ale je to můj názor! A komu se nelíbí ať mi pr*el políbí ;)

Dobrý den, vrátila jsem se

24. října 2010 v 17:02 | Prdelky zdrhaj! |  Zápisky & kecy 2010
Zdar,
dneska jsem přijela z takového dá se říct 5tidenního výletu. Byly jsme ve Sloupu v Čechách( více si můžete přečíst zde ). Byla tam fakt stranda. Vím, že tady to chátrá a poslední dobou to tady stojí za prd, ale ,,Comeback" nastane někdy to v Listopadu. Ale když už tady jsem, rozhodla jsem se vám prozradit můj blog, který mám s kámoškou a dodnes jsem ho již utajovala. Snad se vám tam bude alespoň trochu líbit a pro nějáký ty debílky, tady nekončím! Jsem tady furt dál. Jen mám dva blogy. Snad se tam mrkenete.

Můj blog, který mám s kámoškou je www.nejsme-normal.blog.cz

Tento článek napsala Kristuš

Chudoba a bohatství

20. října 2010 v 8:21 | Prdelky zdrhaj! |  Naše fotky
Jednou tak v létě padla nuda a rozhodli jsme se vyfotit něco, co by zaujalo. Rozhodně se nám to ale nepovedlo, jako vždy ;D Chtěli jsme vyfotit to, co se nám na zemi nelíbí. Že jsou bezdomovci a bohatí, kteří utrácejí peníze, které by se dali využít snad i líp, jak někteří využívají pro jejích dobro. To co sme nestihli vyfotit byli průměrní lidé. Ti, kteří nemají hodně ani moc. Stejnak s nám tohle nějak moc nepovedlo :D

Něco co má být bohatství, ale vůbec to tak nevypadá

Má milovaná třída

19. října 2010 v 19:08 | Prdelky zdrhaj!- Kristuš |  Zápisky & kecy 2010
Vím, slibuji, slibuji a stejně nedodržím, tudíž si příště takové články raději odpustím. A protože nám nejede u počítače zvuk a musí se koupit nová zvuková karta, jdu zase přidat něco nudného a bezesmyslu, co nikdo nečte.

Menší povídání o mé třídě a aby se neřeklo, tak i o škole

Má třída, třída plná debilů, naprosto trhlích lidí a lidí, se kterejma se vždycky hodně zasměju a ráda s něma kecám. Na tuhle třídu jsem narazila před rokem a žeby dvoumi měsíci? A jsem hrozně ráda, že jsem tam kam jsem šla a nešla tam vedle. Už ji nechci vyměnit a nechci od ní pryč i když za 2 roky to přijde, ještě je to dost času. Trávím tam dost času a o přestávkách to stojí za to.

Co se týče učení, naprosto usínám při hodině angličtiny.Minulej rok to nebyly trojky, ale jedničky a dvojky. Přišla nová učitelka a je to v tahu. Matika a Fyzika- To je úplnej konec. Tam švihám špatný známky od toho co jsem na tu skvělou školu nastoupila a nic mě v tom nezastaví. Čeština je pohodička, jedničky, dvojky a trojky. Snad si ty dvě odporné odpustím. Zeměpis a Přírodopis , na zeměpis je to žeby učitelem? :D Minulej rok jsem měla dobrý známky a mohla jsem mít neuvěřitelnou za jedna na výzo, ale teď? Dvě čtverky! Přirodopis žeru, ale nějak to nejde znát. Dvě číry, dvě trojky a za jedna s plným počtem bodů prosím. Baví mě a to jsem i v přírodppisným kroužku, kterej je úplně boží! Tv, Vv, Inf alá, předměty který mě jdou a bavjej. Ruština alá nový jazky v sedmé třídě, který mě baví a bavit i snad bude. Děbl je Nuda, děs a hrůza! Atd. atd. atd.

Ale myslím, že takový dlouhý článek, který ještě nekončí  a nikdo nebude číst jsem si mohla odpustit, že? Ale když už jsem začala psát...

Zpátky k mé šílené třídě. U nás to teď vypadá spíše na povodeň a křídovou manii, ale dřív to byly třeba vlaštovky nebo mé mlácení učebnicí angličtiny, za kterou jsem poté platila 60 kč? Asi ano. No, aby tady nebylo jen nudné povídání, dám tu i poslední třídní fotku. Třídní fotku před rokem již 6.B aneb tam jsem zažila prozatím nejlepší školní výlet zaživot. Uvidíme, jak to bude i tento rok :)
Tento článek napsala Kristuš

Blog jde úplně stranou

17. října 2010 v 8:19 | Prdelky zdrhaj!- Kristuš |  Zápisky & kecy 2010
Dříve jsem na blogu byla každý den, ale naštěstí jsem se téhle závislosti už zbavila. Už mě nezajimají novinky na blog.cz a ani komentáře na blogu. Pro mě je už prostě lepší žít real a né sedět před počítačem a dělat úplné ho**o. Přemýšlela jsem, k čemu vlastně blog je. Ale jednu zásadní věc vím, je to drastický požerač času. Klidně si mi vynadejte že kecám, ale je to pravda. Vůbec nechápu blogery, kteří kopírují, kopírují a kopírují a dokonce jsem se setkala s takovou slečnou, která měla zkopírovaný blog o neznámé celebritě a říkala, že nekopíruje, dost jsem se nasmála. Oni ty fotka nenafotili a nebo snad jo? Už odbíhám od tématu. Zkrátka jsem ráda venku s kámošama než před komplem.

Z toho plyne, že se tady ukážu asi až někdy v listopádu, těžko říct lidi. Blog ztratil můj zájem a jestli návštěvnost klesne je mi vcelku jedno, ale určitě reklamy rozesílat nebudem.

Nakreslila jsem- Pro spolužačky

10. října 2010 v 16:37 | Prdelky zdrhaj! |  My & blog
Tohle jsem nakreslila na objednávku pro svoje 3 spolužačky. V reálu to vypadá mnohem líp. Zítra jim to předám. Takové kresby tu budu dávat časteji. Faktis to v realu vypadá líp, ale nechtěla se mě zapínat tískarna, tak sem to rychle vyfotila. No, posuďte sami, ale prosím komentáře trošku s klídkem, je mi 12 ;D

Zvětšíte kliknutím :)


Házíme po sobě balónkama napuštěnýma vodou - léto 2010

10. října 2010 v 9:56 | Prdelky zdrhaj! |  Videa
Video je zveřejněno na Stream.cz

Video sestříhala a upravila Kristuš
Video nikdo nenatočil, točilo se samo

Video ještě z léta(což je asi jasné). Měli jsme nudu, tak nás napadlo, že by jsme si mohli zkusit napustit balónky vodou a párkrát je po sobě hodit. My jsme vám to zdokumentovali a máte tam i nepovedené pokusy a pár bonusů jako pozpátku a spomalený :)

Článek napsala Kristuš

Vojťas a bedle!

10. října 2010 v 8:13 | Prdelky zdrhaj! |  Naše fotky
Fotka z léta, kdy jsme hned na kraji lesa našli takový krásný bedle, ale je jsou jen jedny z mála hříbků, co jsme letos našli. Je jich asi "100x" víc ;D

Změny blogu za poslední 3 měsíce

10. října 2010 v 7:53 | Prdelky zdrhaj! |  My & blog
Dříve jsme vkládali jednotlivé designy vždycky do jednoho článku, ale teď se snažíme o kvalitní články, proto sem budem dávat jedntlivé proměny blogu vždycky po 3-5 měsících, aby to stálo za to. Zde máte náhledy na desingy, které se tu mezi 3 měsíci(srpen, září, říjen) prostřídali. Snad se vám líbili a byly alespoň trochu přehledné :)
Blog ale projde i rekonstrukcí obsahu blogu. Budem se snažit psát zajimavé články a vkládat zde zajimvé věci. Taky přibyly nové rubriky. Podrobnějc osobní rubriky. Tam budem psát do jednotlivých rubrik jako do své deníčku, ale také tam můžem vkládat své oblíbené písničky atd. :)

Náhledy designů zvětšíte pomocí kliknutím na obrázek pravým tlačítkem u myši :)

Článek napsala Kristuš

Změna blogu s nádechy podzimu

9. října 2010 v 16:39 | Prdelky zdrhaj! |  Novinky a zprávy
Dneska se ukrutně nudím a když už začal ten podzim, což nám počasí dává dost najevo, rozhodla jsem se blog trochu předělat do té podzimní nálady. Vím, že pdozimní desing už tu je, ale já chci lepší a přehlednější. Když sem někdo přijde, aby měl hned jasno, o čem tenhle blog vlastně je. Snad něco splácám. Pustím si nějákou hudbu a začnu tvořit lidi :)

Tento článek napsala Kristuš

Dávno zapomenutá anketa: Jak jsi spokojen/á s našimi stránkami?

7. října 2010 v 15:39 | Prdelky zdrhaj! |  Zápisky & kecy 2010
Víme, že to stojí za houby mít článek jako jednu anketu, ale moc by nás zajimalo, Jak jsi spokojen/á s našimi stránkami? Pokud hlasuješ, budem i moc rádi, když napíšte, co se vám na stránkách nejvíce líbí a co naopak by jste nejraději změnili. Budem moc rádi znát váš názor na naše 18 měsíců a 7 dní starý blog ;) Budem rádi za každý návrh, hlas a názor :)

Sepisuju Kruťáky!

5. října 2010 v 18:51 | Prdelky zdrhaj! |  Zápisky & kecy 2010
Když se tak večer nudím, rozhodla jsem se připravit informační rozpis dílů k: Kruťáci na scéně, který by jsme při dalším příjezdu měli točit a jak je mi hned jasné, bude hnusně, tak se snažím o to, aby jsme natáčeli hlavně doma, což se mi zatím daří. Můžu vám prozradit, že 2. díl se bude jmenovat Oslava a měl by se tam konečně ovjevit Matěj, ale pokud by se mu nechtělo, což je klidně možný, napíšu i další návrh. Tohle je jen takový nudný článek z nudy + menší info ;)

Rvačka

5. října 2010 v 18:20 | Prdelky zdrhaj! |  Videa

Video natočil a upravil Vojťas!
Nejvyšší kvalita je HQ

Na Facebooku jsem našla na Vojťasové zdi tohle video, tak jsem se rozhodla ho sem dát. Sice trochu horší kvalita ale jinak to jde ;D Taková videa něco jako "Ze zákulisí našich životů" se sem budem pokoušet dávat častějc :)

Článek napsala Kristuš

Podzim- Barevné listí a hustá mlha

4. října 2010 v 16:04 | Prdelky zdrhaj! |  Zápisky & kecy 2010
Podzim, někdo říká, že je to depresivní roční období. Pro mě je to nejlepší. Když se na zem snese
barevné listí a lítá vzduchem! Naprosto miluju ten uklidňující pocit. Ale hned jasné, že nemůžeme počítat s tímhle počasím pokaždé. Ale i tak miluju lehké kapky, hustou mlhu a tajemnou atmosféru. Nevím jak vy, ale já podzim zbožňuju. Zbožňuju procházení se mezi spadlím listím v černém kabátu, ale taky chození v husté mlze a v tajemném počasí. Už aby jen to listí spadlo a slyšela bych každý krok!

Článek napsala Kristuš

Foto z Jihlavy

1. října 2010 v 19:30 | Prdelky zdrhaj! |  Naše fotky
Dávná fotka z Jihlavy. Zbytek fotek najdete v tomhle článku. Fotil to bratr a mě připadá taková vzpomínková, nevím proč. Nezveřejněných fotek je sice ještě víc, ale nahrávání kvůli velikosti trvá u Vojťase dost dlouho. Ale dost kecání, tady je ta fotka ;)

Počet fotek: 1
Úprava: Kontrast
Nafoceno: Těžko říct
Nafotil: Bratranec alias brácha

Music Video: Lady GaGa

1. října 2010 v 16:54 | Prdelky zdrhaj! |  Videa
Před tím, než si video pustíte, si pčetěte tohle!
Tohle video berte jako naše totální ztrapnění. Nejde o žádnou parodii, zkrátka tam jen blbnem na písničku Lady GaGy, konkrétně Poker Face. Zkrátka jsme si jen tak zablbli a zároveň i ztrapnili. Pokud se vám nelíbí, my vás budem na 100% chápat, protože tohle je vážně nepopsatelný. Přesto budem rádi znát váš názor ;D