Září 2010

NA blog.cz se objevili hackeři pozor tohle si stají přečíst jde možná i o váš blog

30. září 2010 v 18:18 | Prdelky zdrhaj! |  Novinky a zprávy
Objevily se tu hackeři kteří vám napíšou do komentářů ať si necháte zjistit jestly máte dobré heslo.Dají vám link vy na něj kliknete a objeví se:Sem zadejte své heslo y ho zadáte a jak dáte zjistit tak se vaše heslo okamžitě odešle na orčitý odkaz a hecker pak jen přije koukne ne ně a máte po blogu.Takže si prosím dávejte pozor!
Tu animku sem dělal já takže pla se zdrojem!

Nějak moc rychle to utíká, když už je tady zítra říjen

30. září 2010 v 18:14 | Prdelky zdrhaj! |  Zápisky & kecy 2010
Páni, zítra už tady bude říjen! Za září nic moc nedělo, ale škola, jsme venku a zase škola! Nějak tak to zvládám, ale bohužel blog do toho nezařadím. Moc se omlouvám, že jsem vám tady nedala ještě to Music Video, ale fakt není čas! Jakmile si dvě volné hodinky najdu, určitě ho sem dám, ale nic není jisté. Ale jsem teď úplně někde jinde. Říjen už je tady fakt zítra? Nějak rychle to utíká, ale teď to dlouhé sezení ve škole zase začne, bohužel x( :D No, tak se zatím mějte, já pudu o půl sedmé pomáhat kámošce rozdávat letáky a vracím se až kolem deváte. Tak se teda měte ;D

Animace( By Vojťas)

30. září 2010 v 17:26 | Prdelky zdrhaj! |  My & blog
Promiňte já to napsal špatně :/
Ale zase uznejte že je to moje 1 animace

Vážně o nervy, ale naštěstí už je to hotovo!

26. září 2010 v 17:46 | Prdelky zdrhaj! |  Zápisky & kecy 2010
Vím, že to zní neuvěřitelně, ale já sestříhala normálně další video, potlesk prosím xD Je to Music Video ještě z léta a tancujem, teda spíš blbnem na Lady GaGu. Furt si nemůžu zvyknout na novej program. Nečekejte žádný velký efekty, ale myslela jsem, že za chvilku asi zgebnu. Když jsem jednu scénu chtěla střihnout, tak se to střihlo až kdesi v prde... tudíž jsem to udělala těžším způsobem. Takhle to bylo furt a kevšemu se to video děsně dlouho načítalo a to myslím i v tom programu. Naštěstí už se mi ukládá do kompla. Snad se tady brzo objeví a my se totálně ztrapníme xD Zatím se mějte, snad se tu brzo ukážu :)

Žeby jsme už konečně začali konečně makat?! aneb žeby se tu objevilo pokračování samary?

26. září 2010 v 15:11 | Prdelky zdrhaj! |  Novinky a zprávy
Není doufám nutno opakovat, že je dost velká šance, že se to tohle nemusí uskutečnit. Jednou jsme se o pokračování: Samara přichází v bílém pokusili, ale zkrátka se nám to nevyvedlo jak kvůli počasí, tak i kvůli tomu, že se nám nechtělo. Ale možná, že teď by se to mohlo vyvést. Kluci přijedou?? Vůbec nevím kdy a ani se to nebudu pokoušet odhadovat. Ale už by jsme mohli se trošku sklidnit s tou trhlostí a dát tu praštěnost do nějáké parodie, která nebude zas tak hloupá a víc propracovaná. Pokusím se něco sepsat tak, aby to za něco stálo. Ale těžko říct, jak to bude. Ale víme, že takových slibů tu bylo dost a je na čase nějákej ten slib dodržet a splnit ;D Tudíž se uvidí :)

Pro ty, co to nebaví číst malé shrnutí: Možná se dočkáte prokračování Samara přichází v bílém, ale nic není jisté.

Kdy se můžete těšit na ten "Comeback"

24. září 2010 v 19:10 | Prdelky zdrhaj! |  Novinky a zprávy

Zduř!

Jak se tak dívám na začátek naší šílené tvorby, už to není jako dřív. Tím, že se snažíme zlepšovat se začínáme spíše zhoršovat. Ze začátku to naše videa byly spatlaniny, které jsme zestříhali za 10 minut a za půl hodiny to bylo na internetu. Teď sotva dolezu k počítači a když už si najdu volnej čas, ták to je...
 • Nechuť
 • Když už polovinu mám, seknu s tím
 • Někdo mě z PC vyhodí
 • Delší videa trvají na ukládaní dost dlouho a HD dost dlouho na načtení v programu

A co tedy v takovém případě dělat? Zkrátka se budem postupně stvávat takovými, jakými jsme byly i na začátku, protože bez šílenosti bychom to prosím nebyly my a co vás tedy něco jako ve znění  velký  "Comeback" čeká?
 • Více konečně sestříhaných videii z letočního léta
 • Více aktualizací
 • Přidání více informací o nás
 • Více přehlednosti
 • A spousta dalšího
Snad se máte na co těšit a ti odvážní, kteří chtěji vidět naší minulou úplně začátečnickou tvorbu z dob, kdy jsme sestříhavali během 5ti minut se můžou mrknout do archívu v menu. Snad vám to nějak tak stačí a budeme si ten něco jako Comeback snažit uskutečnit i když to podle mě dost dlouhou dobu potrvá, protože chybí čas ;) Zatím se mějte, užívejte víkend, ať vám jde škola :)

Team.Friends.Forever

Ani mi nedošlo, že už je podzim

23. září 2010 v 18:25 | Prdelky zdrhaj! |  Zápisky & kecy 2010
Vůbec mi nedošlo, že začal podzim. Ale já už se těšila na padající listí a slunko, kerý mě stejnak nezahřeje. Ale taky se těším na mlhu, chladno a tu atmosféru =D , snad chápete. Já podzim prostě miluju, ale každý roční období má sví nevýhody a výhody. Podzím ale prostě zbožňuji nejvíc. I když bungr, kterej jsem si s kámoškou postavila asi nebude zas tak neviditelnej jak teď, furt podzim miluju =D A co vy?

Máte rádi podzim?

Vy stále ne a ne to pochopit!

19. září 2010 v 8:49 | Prdelky zdrhaj! |  Zápisky & kecy 2010
Vážně nevím, jestli někteří z vás nejsou trochu praštění šutrákem nebo neutrpěli nějáký jiný úraz.

V menu máte dost jasně napsaný odstavec, ve kterém se dost jasně píše:

Ušetřte si prosím čas psaním hloupých reklam a jděte otravovat někoho jiného. Reklamy bez milosti mažem! Ať už se jedná o kohokoliv.

Nechápu lidi, co si bezmyšlenkovitě vlepí reklamu typu: Ahoj, promiň za reklamu a bla, bla i přes jakékoliv varování. Vžycky mě tím tak děsně vytočí, že bych si rozmlátila hlavu o stůl. Platí to co jsem napsala. Reklamy bez milosti mažu! Prostě pochopte, že ty vaše reklamy jsou mi úplně u prd... a vaše stejné věty, ktrého nikoho nezajimají jsou zbytečné. Čtěte víc a vážně, mě nezajimá že u vás je SONB nebo nějáká jiná soutěž, která je na prd! Každý blog je jedinečný.

Snad je vám to dost jasné!

Píšu to protože někteří tady pořád píší reklamy! Chci prosím komentáře s vašemi názory a né s ubohýma reklamama!

Sen alá když vás honí Samara se zombie partou!

18. září 2010 v 7:30 | Prdelky zdrhaj! |  Zápisky & kecy 2010
Skvělé téma týdne :)

Ráda bych vám jeden svůj sen řekla, nevím, jestli je nějak zvláštní to nevím, ale ráda se s váma o tenhle sen podělím :)

Samara a její zombie team!

Zdálo se mi, že jsme byly s jakéjsima lidma, kteří ve snu byly mí přátelé na naší zahradě a honila nás Samara se zombíkama. Schovala jsem se za asi 5 centrimetrů širokej strom a kupodivu si mě nevšimla. Když jsme se chtěli jít schovat do sklepa, nahlédli jsme tam malým okýnkem a tam právě měla Samara sraz se svou bandou zombie. Tak jsme zdrhali se schovat do kůlny. Byla nějak prosklená, tak jsem se posunula o trochu dál. Vůbec nevím proč, ale jedna ta kamarádka ve snu rozvalila dveře a začala meditovat, což vůbec nepochopím. Tak mi nezbylo nic jiného, než zdrhnout. Chtěla jsem utéct až někam ze zahrady, ale z nějákýho neznámýho důvodu jsem se schovala za jakejsi keř, ale tentorkát dost velkej aby mě Samara neviděla. Jenže jsem si myslela, že pude za těma kamarádama, jenže nešla a šla mím směrem. Viděla mě a šla za mnou. Já se postavila a řekla jsem jí, že je krásná,  dokonalá a další nepravdivé věci. Podívala se na mě a asi jí to dostalo a nezabila mě. Potom jsem se probudila.

Máte taky nějáký dost divný sen? (Jenže, když ono jsou všechny divný a nedávající smysl)

Je čas...

10. září 2010 v 19:13 | Prdelky zdrhaj! |  Novinky a zprávy

Zdravím...

Začala škola, život jde dál a týden nepřidávání na tomhle blogu se asi prodlouží. I když začala škola o to mám míň času a to o prázdninách jsem se nevyvalovala na pohovce před TV nebo celá prosezená u PC a raději běhala po venku a užívala si každé vteřiny. Zkrátka na vyjmečné chvilky nemám čas a snad chápete důvod neaktivity. Blogování mě nějak přestává bavit, ale nemyslete si o konci či něco podobného. Zkrátka jak se říká v blogovém světě- Pozastavení. Vím co přidávat, ale nění kdy to přidát. Teď sice čas mám, ale zítra po obědě se to změní. Zkrátka není čas!
Návštěvnost klesá, komentáře ubyly! I když nám na tomhle dříve nezáleželo, psotupem času už nám na tom dost záleží a snažíme se propagovat v tom nejlepším, ale tomuhle se nedá říkát
propagace. Tenhle blog má něco přes 400 článků a někteří zkopírovaní majinaci jso uto schopni přidat za 2 měsíce, ale tenhle blog je Videodeník? Copak já vím? Jsme v autorském klubu a toho si srdečně vážíme, jenže mám pocit, že tenhle blog za chvíli upadne do bezvědomí a probere se někdy za 5 měsíců. Ne, to nechci dopustit,
ale co mám jiného dělat? Chci si užívat života a PC je jen věc, která ničí lidské mozky i když někdy i díky nim lidské mozky schytračí, PC mi v tomhle ohledu ničí volný čas, který si občas najdu.

A pro nepochopenosti tohohle článku to shrnu: Zpoměňte na 50 článků za měsíc! Zapomeňte na kadodenní článek! Tenhle blog bude originální a nebudu přidávat 20 článků za den! Zkrátka si važte těch článků, které tady jsou a budeme se nadále snažit přidat alespoň 2 články za týden, což se tenhle týden nepovedlo.

Snad příští týden, nebo snad až za dva, tři? Nevím, uvidíme...

Summer Madness- Podvečer

4. září 2010 v 12:24 | Prdelky zdrhaj! |  Naše fotky
První várka fotek z léta, njn, hold jsme se nudili ;D

Kritika- Amatérský serial JitkaFuj!

4. září 2010 v 11:37 | Prdelky zdrhaj! |  Zápisky & kecy 2010
Zde máte náš názor na amatérský seriál Jitka fuj. Jejij blog najdete na www.jitkafuj.blog.cz

Jejich blog jsme objevili nedávno a netrvalo dlouho, už jsme si pouštěli jejich první video, které měli na hlavní stránce. Vcelku nás jejich 2. díl s názvem člun překvapil, ale chvilkama to začalo být docela trochu hloupé. Chápem, že právě kvůli těm momentům nepromyšlenosti je stvořen název, ale přesto by se to dalo ještě vylepšit. Snad už brzo dáte na blog i zbylé díly.

A co dodat k prvnímu dílu? No, trochu to zabaví, ale začátky jsou těžké a nejste zase tak špatní. Určitě zvládnete ještě kus dobré práce :)

Team.Friends.Forever...

Animace- Kristuš

3. září 2010 v 18:18 | Prdelky zdrhaj! |  My & blog
Určitě brzo dodám i Vojťase, ale nemám čas, tak se nezlobte =)
Je to taková kravinka, Vojťas fotil a já to ani nevěděla, jen chodil do kolečka a fotil, takže se omlouvám za děsivé výrazy, ale co nadělám =D

Není moc času

1. září 2010 v 17:59 | Prdelky zdrhaj! |  Zápisky & kecy 2010
Zduř! Dneska už je alespoň o trochu lepší počasí než minulé dny, což je dobře. Bohužel tady teď nebude přibývat moc článků, ale mám k tomu pár důvodů...
 1. Začala škola
 2. Právě chystám s kámoškama horor a s další kámoškou natáčím serial
 3. Když zrovna nenatáčím jsem venku a sedět u PC mě zrovna nebere
Snad budete i nadále navtěvovat tyhle stránky, ale zkrátka není čas. Teď jdu vyrábět druhou animace a pokud se mi bude chtít, vyberu nějáký videa a ty sestříhám, ale teď se mi sestříhávat moc nechce.

Každopádně tu teď nebudou moc přibývat články každý den, jako doposud, ale jen přesden nebo prostě kdy budu mít čas.

Jinak vám přeji šťastnej novej školní rok !

Team.Friends.Forever- Kristuš