Pár slov o dnešku: Jak jsme hráli o Titul Natalie S. a házeli po sobě s balonkama napuštěnýma vodou

26. srpna 2010 v 19:12 | Prdelky zdrhaj! |  Zápisky & kecy 2010

Zduř!

Dnešek byl dle našeho názoru dosti záživný. Ráno jsme zase hráli Vojťasovu(dneska se mu má říkat Natálka), tak teda Natalie vymyslel/a včera hru. Je to taková kravinka. Když někoho vybijete, tak má 1. kategorii až do 10. a potom jsou různé takové tituly, jako král, princ apod. Ten kdo prošel všemi má poslední titul, který nás zrovna napadl. Napadla nás Natalia Sadness a to jak se všichni snažili, aby ho nezískali. Prohrál bohužel Vojťas a proto mu tento  titul náleží, gratulujeme. Později nás už boleli nohy a hlavně ruce, protože jsme to hráli polovinu dne.

Potom nás zkrátka jen tak napadlo, vyrobit si boxovací pytel. Ten ovšem nevydržel moc dlouho. Vzali jsme jakýsi starý šaty a do toho narvali starý hadry, ovšem že to dlouho nevydrželo, když jsme se na tom párkrát zhoupli. Poté nás to už přestalo bavit, protože z toho stejně moc nezbylo, když jsme se tím mlátili.

Tak jsme se chviku nudili až Vojťas, pardón natálie si vzpoměl/a že má normalní balónky za dvacku. Tak je vzal, pár jich napustil vodou a už jsem měla poruce kameru, kdy jsme naše házení (které se občas nepovedlo) točila. Snad všechno brzo sestříhám. Tady máte jedno foto našich mokrých zad, u Natálky to vidět nejde, ale u mě ano. Tak se zatím pokochejte, ale rozhodně tohle není všechno
Omlouvám se za špatnou kvalitu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Luci (Wild Kids CZ) Luci (Wild Kids CZ) | Web | 28. srpna 2010 v 23:27 | Reagovat

Koukám akční den .D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama